gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nickinizi gölgelendirmek için

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nickinizi gölgelendirmek için Kod 1: ·#·$1»¦« ·#·$16E·$17E·$26E·$35E·#·$1RaporSuz DeLi·$35N·$26N·$17 N ·$1 6N·$1 »¦«
    Kod 2: ·#·$2»¦« ·$21B·$30B·$39·$48B·$57RaporSuz DeLi·$48N·$39N·$30N·$2 1 N·$2»¦«

not:msn plus qereklidir.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Nickinizi gölgelendirmek için
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

Nickinizi gölgelendirmek için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn için renkli nickler

msn için renkli nickler

1) ......::::::_!!![/c=13][( SeMa )][/c=33]!!!_::::::......[/c=31][/a=1] 2) S l i p [/c=23][/a=23]K n o T [/a=1][/c=18] - 3) TuNa[/c=1][/a=14] BiLgÊ [/c=29][/a=1] 4) [c=0]MetallicA[/c=0][c=9]-[a=1][c=29] Cradle o[/c=14][c=14]f Filth [/c=29][a=1][c=9]-[c=0]SlipKnoT[/c=0] 5) [a=1][c=9]-[c=29]TuNa[/c=14][c=14] BiLgE[/c=29][c=9]- 6) [a=1][c=9]-[c=2]TuNa[/c=11][c=11] BiLgE[/c=2][c=9]- -...
  2. gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler

gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler

-arkadaşlarımı begenmüyormüsün?? -Bi akşam bize gelsene? -Bana Nie haber verilmiyorrr!? -Çöpü almaya kapıya geliyorum, Çalıyorum çalıyorum açmıyorsun... Ne Ayak ? -Aleme Akalım -Anladın sen anladın... -Gelsen Tam süper olacak -Cafede takılalım mı? -Gaffur Kendi Kendine söyle der; Gidelim Gaffur -beni niye eklemedin?? beni beğenmiyor müsün?? -olur mu canım..yani aşk olsun..gerçekten böle...
  3. Msnniz için nickler

Msnniz için nickler

Şimdi daha iyi anlıyorum ki,nefes almak değilmiş,yaşamak.Ateşlerde yanmak gibi bişey,seni severken sensiz olmak... Herkesin üç kişiliği vardır;Ortaya çıkardığı,sahip olduğu,sahip olduğunu sandığı... İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler,gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar... Aşk, seven için ızdırap,sevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için...
  4. Şekilli nick arayanlar için

Şekilli nick arayanlar için

bilgi portalı şekilli nick şekilli kapak nickler 2010 kapak sözler 2011 Şekilli msn nicklerinden hoşlananlar için buyrun arkadaşlar karizmatik şekillerde nickler наγаτ іςіпє dϋѕтϋqϋм віг ѕанпєx( unuTuLdun Artiq sEn Diee BisEy yOq, NeFret EdiyOrm sEnDen uZaK DuR bEnDeN ''BiKtIm SeniN qIbI sErEfsizLerdenn''! Sn ipLiksn Bn Iqne, Sen iLiksin Bn Duqme Ben A$ki SnDe Buldum Deqme Keyfime x)...
  5. Twitter için nickler arıyorum

Twitter için nickler arıyorum

Selam arkadaşlar ben yeni bir Twitter hesabı aldım henüz acemiyim yeni ilk kez Twitter kullanacağım ve sizden Twitter için nickler istiyorum şöyle sıradışı ve ilgi çekici Twitter için nickleri olursa sevinirim.

Sayfayı Paylaş