gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nickinizin üstü çizgili olsun..

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

facebook üstü çizili yazma face de üstü çizili yazma nick a facebookta arkadaslar msn de nickinizin üstü çizgili olmasını istiyorsanız verdigim kodu isim yerine copy past yapın..bunun görünebilmesi icin bilgisayarınızda msn plus kurulu olması lazım..
    ·' Nickiniz buraya gelecek ·0

Nickinizin üstü çizgili olsun.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölecek Olsan Üsteki Üyeye Ne Bırakırdın :)

Ölecek Olsan Üsteki Üyeye Ne Bırakırdın :)

Ölecek Olsan Üsteki Üyeye Ne Bırakırdın :) SAbırsızlıkla Bekliyorum
  2. nickinizde kuru kafa olsun

nickinizde kuru kafa olsun

kurukafalı nickler kuru kafa nickleri kafa nickler kurukafa nickleri kuru şekilleri Aynı böyle bir kuru kafa arkadaşımız şekli kopyalayıp nick yerine yapıştırmanız yeterli ̿̿̿̿ ̿ ̿̿̿̿ ̿̿̿̿ ̿̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\ =((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿̿̿̿̿
  3. Nickiniz Kocaman Olsun...

Nickiniz Kocaman Olsun...

"๑๑๑๏●◊º°‘¨ஐ๑¤ۣۜ..¤ஐ๑ " Bu kodu nickimizin basina kopyalayin... "ஐ๑" bunuda sonuna. bildiğimiz büyük nickten daha büyük bir nick olsun nickiniz...
  4. msn nickiniz görünmez olsun

msn nickiniz görünmez olsun

İlk olarak msn messengeri açın... Açtıysanız şunları yapın!!! Araçlar / Seçenekler / Görüntü Adım bu yolu izleyin,Görüntü adınızda yazılı olan yazıları tamamen silin. Sonra klavyenin "Alt" tuşuna basılı tutun ve bu sırada "0160" yazın.Aslında görüntü adınıza bir şey yazılmadığını göreceksiniz. Ama zaten öyle olması gerekiyor (: .. Sonra "Tamam" tuşuna...
  5. üsteki

üsteki

üsteki üyeyi tahmin edin nasıl biri sinirlimi güzelmi çocugu varmı evlimi hadi bakim bekliyim (dipno:kızlar konu tekrarımı bilmiyorum öyleyse haber verin lütfen):):):):):):)

Sayfayı Paylaş