gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nickinizin yanında Tuttugunuz Takımın Forması olsun

Konu, 'Takım Nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nickinizin yanında Tuttugunuz Takımın Forması olsun Nickinizin yanında Tutugunuz Takımın Forması olsun

Trabzonspor forması için kodlar

Kod:

·$11,5·#//·$5,11·# ·$11,5 ·$5,11·# ·$11,5\\·0

Beşiktaş Forması İçin Aşağıdaki Kodları Kullanın

Kod:

·$0,1·#//·$,0·# ·$,1 ·$,0·# ·$,1\\·0

Fenerbahçe Forması İçin Aşağıdaki Kodları Kullanın

Kod:

·$8,2·#//·$2,8·# ·$8,2 ·$8,8·# ·$8,2\\·0

GalataSaray Forması İçin Aşağıdaki Kodları Kullanın

Kod:

·$4,1·#//·$1,4·# ·$4,8 ·$8,4·# ·$4,1\\·0

Not:kodların çalışması için msn plus ın yüklü olması gerekmektedir

Nickinizin yanında Tuttugunuz Takımın Forması olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Milli Takım msn nickin olsun

Milli Takım msn nickin olsun

voleybol nickleri voleybol msn nickleri milli takım ile ilgili nickler Yapacağınız tek şey burayı alıp-kopyalayıp msn nick yerinize yapıştırmanız |͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|
  2. Gözlerimi Açtığımda Yanımda Ol

Gözlerimi Açtığımda Yanımda Ol

gözlerimi açtığımda sen ol yanımda bugün telefonum hiç çalmadı her gün zır zır öten telefon... ama buna seviniyorum çünki;bu sessizlik seni bana getiriyor şuan kilometrelerce uzaktasın ama şafak vakti;güneş yeni yeni uyanırken bana geleceksin... büyük ihtimal uyuyor olurum eğer ki;sevinçten uyku tutarsa gözlerimi sakın zile basma anahtarınla usulca aç kapıyı sessiz adımlarla odama gel hala...
  3. Sen yanımda olsan

Sen yanımda olsan

sen yanımda olsan yanımda olsan ne yapardın Yine bir akşam üstü... Ve ben yine bulutlarla beraber çay içiyorum... Az şekerli. Aylardan ekim. Üç gün sonra dolunay çıkacak. Hava birazcık serin gibi. Senin yanımda olmanı istediğim akşamlardan birisi işte. Her akşamki gibi yine boş ve yine sabaha gebe. Sanki kar yağacakmış sanıyorum. Birazcık serin dedim ya işte bu serinlik sadece bu akşama...
  4. saaatin yanında İSMİNİZ olsun

saaatin yanında İSMİNİZ olsun

Öncelikle Denetim Masasını açıyorsunuz. Sonra Bölgesel Ayarları tıklayıp Saat bölümününe giriyorsunuz. Saat biçiminin yanında SS:dd:nn diye birşey vardır. Bunlar hepimizin bildigi gibi saat, dakika ve saniyenin kısaltılmışlarıdır. Bunların yanına 'İsminiz' şeklin yazıyorsunuz " ' " dahil olmak üzere. Yani şu şekilde olacak Örn. SS:dd:ss meleklermekani.com İsterseniz SS:dd:nn...

Sayfayı Paylaş