gebe
  1. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

dériN bi déNıziN dibiNé çöKmü$ biR haziNé a$k déNéN.. вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя.

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя.

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм.

ѕσηυηυ ∂üşüηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαz.

нєяşєуιη, zαмαηı ναя; уαşαмαηıη, ѕєνмєηιη, нαттα öℓмєηιη вιℓє..

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєк, ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυçℓαηмαктıя.

∂üηуα вιя güη∂üя, σ ∂α вυgüη∂üя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιçιη кσу∂υк.

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕα, єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιη.

ѕєη, ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмα.

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

ιηѕαηα güνєηмє öℓüя, αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυя.

нєя güη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя.

ѕєη çιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєη, вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υк.

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя

ஐ๑.................ஐ๑True love iک like ghoکtک, which everyone talkک about but few haveکeenஐ๑.................ஐ๑

уσяυℓ∂υм кαçı$ℓαя∂αη, кαувσℓυ$тαη ѕıкıℓ∂ıм..

ѕαкıη αякαηα вαкмα, кяαℓℓαя öη∂є gι∂єя..

alın sizin olsun bütün saltanatıyla dünya

bütün sahteliqiyle hayat..!
    alın kucaklayın qönlünüzce o bitmeyen ihtiraslarınızı
    o dinmeyen bencil aşklarınızı...!!

HaKsızLıGa geLeMeM,
    HaTıR GöNüL DiNLeMeM!
    BaBaMıN KıZıYıM BeN,
    KuR$uN YeRiM...........
    LaF YeMeM!!!

Sözlerin artık ikna etmediği bu yaşımda, ağlamak da artık zor geliyor, zoruma gidiyor.

Benden sana, söylemesi zor, yazması kolay bir kelime; Hoşçakal.

Aldatıldığımı bildiğim bu geceden sana son bir yazı, son bir hatıra.

Seni her çağırdığımda, artık yüreğime yumruk atamayacaksın. Ben de bir başkasının yasak bahçesine uğramayacağım. Artık ne gelmeni isteyeceğim, ne de kalmanı....

Bu akşam masamdaki tek bir mumu kendim için yaktım. Senin oturduğun iskemle boş, ev boş... İhanetin resmi boşlukta çizili...

Şimdi sen bir başka masada başka gözlerlesin. Yüreğindeki pembe yalanlar büyüdükçe büyüyor. Karaya çalan pembeler...

Kim, kimi kandırıyor bu alemde? Kumdan kalelerimiz her dalgada yıkılıyor.

SADECE OZUR DILEMEK ISTEMISTIM. YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM. BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM!

BU COK CIDDI BIR MESAJDIR, ICERIGI KALBIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? OZUR DILERIM!!!

YAPTIGIM HATADAN DOLAYI OZUR DILER, BUNDAN SONRA BOYLE BIR HATANIN TEKRAR ETMEYECEGINE BILDIREREK, OZURLERIMIN KABUL EDILMESINI TEMENNI EDERIM. SAYGILARIMLA.

OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN. OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN... OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN... YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM

GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN.

MERHABA, ONCELIKLE SIZDEN OZUR DILEMEK ISTIYORUM. CUNKU; BUGUN OLANLAR HIC KIMSENIN KOLAYCA KABUL EDEMEYECEGI SEYLERDI. ANCAK SIZE KARSI DUYGULARIM COK YOGUN VE SIZINLE SIKCA GORUSMEK ISTEGINDEYIM... EGER OZURLERIMI KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!

BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM... SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU. COOOOOK AMA COOOOOK OZUR DILIYORUM SENDEN...

nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nickler komik nickler:)))

bu nickler komik nickler:)))

komik nickler 2011 Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta . » " Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?" » Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın... » Kusura bakma birader, seni birine benzettim. Olabilir, babam çok gezermiş... » Aşk çılgınlığın en zevkli...
  2. Messenger nickleri msn nick

Messenger nickleri msn nick

dürüstlük nickleri ÇaM saKıZı mıSın ¿? yoKsa CoßaN aRmaqaNı Mı ¿? - uqRasaMaM düNLé ! bN yaRıNa baKaN ciNsTénimMm. yarıN mı işTé o baNa coOok uzaK..! 1 aqaCa asdM kaLbMı öLdRdM yawas yawas. qeRceKten sewMek diiL sewqiYi qösdeRmeK önMLi [[ \\\ ٿ sн℮к℮y кııSsS & Pamuк s℮к℮yii /// ]] İki $ékéR véRséM kâNdıRâbiŁiR miyiM iciMdéKi Cocuqu....Dâhâ mutŁu,dâhâ mâvi yâRınŁârâ uyâNMâya iKnâ...
  3. Bu nickler farklı nickler

Bu nickler farklı nickler

hiç kullanılmamış nickler kullanılmamış nickler (•ิ_•ิ ௫ ♥♥ Turk bayragi=|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| (¸.'´(¸.•'´* ♥ * `'•.¸)`'`.) NiSaN YaĞmUrU (`'.¸(`'•.¸* ♥ * ¸.•'´)¸.'´) ◄███▓▒░░kaPaDıoKyALı Deİlİz NEVŞEHİRLİYİZ ░░▒▓███► ҳ̸Ҳ●●•٠ Asi ٠•●●ҳ̸Ҳ (¯`•.¸¸.¤*¨♥¨*¤ SeNi SeViYoRUm GıCıK ŞeY¤*¨♥¨*¤.¸¸.•´¯) ¤*¨♥¨*¤…:::Asİ GuSeL:::… ¤*¨♥¨*¤ ๏●◊º°‘¨ஐ๑¤ۣۜ..¤ஐ๑ ¸ǺگҚιм گẽήί گẽυίγσґựм๑ ¤ۣۜ..¤ ¨‘°º◊●๏!: ¨‘°º +-...
  4. -NicKLer-

-NicKLer-

. ...........
  5. NicKLerim...

NicKLerim...

...................

Sayfayı Paylaş