gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nicksiz kimse kalmasın

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Nicksiz iletisiz kalmayın arkadaşlar her zevke ve kişiye özel nickler burda buyrun
    bény sévméén ßitLénsinn?

$üpheciLiğimin seßeßi insanLar Ya da insan oLup insanLık dı$ı roL yapanLaR

Her Gün Daha Çok Degişiom anlayana kapak dostum !

.....KraL Kim OLursa OLsun KraLice Hep ßeNiM.....

Hayat bo$tur Kafa ho$tur eLimde Lise kitapLarı Ko$tur aLLah ko$tur

» ßeny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN «

Kaybediln Her Bi Öz!Sarfediln Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilrsen Hadi Çöz

qöZ boyamaya çaLıŞma benİm düNyam zatén renqaRenk

séNi.. kaLBimé zinCirLédümM..anaHdaRuda kaüp eDdümm

takıL bana hayaTın rénkLenSin faSLa takıLma göKkuŞaĞına dönérsİn x)

HAYTLA oynuorm istersn rahatsz et!!EYY çevrmiçi olan kişi geldysn 2 kere titret

HéRKés Kéndini AR�*iS�* saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné�*mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD..! •̮●

•●● кσρуαℓα тαяzιмι...уαριѕтιя нαуαтιηα ●●•

<3 •●●кяσηιк мαηуαк●●• <3

•●● вιяι уα zαмαηı ∂υя∂υяѕυη уα ∂α вєηι ●●•

۰۰۪۪۫۫B۰۰۪۪۫۫I۪۫۰۰۪۪۫R۪۫۰۰� �۪۫۫T۰۰۪۪۫۫A۪۫۰۰۪۪۫ ۫N۪۫۰ ۰۪۪۫۫E۪۫۰۰۪۪۫۫M۪۫۰۰۪۪۫۫S۪۫� �۰۪۪۫I۪۫۰۰۪۪۫۫N۪۫۰۪ ۫۰

Kırılмaмış soИ kaLbί kırмaya qeLdiм ,) Çok deqίştίм beИ artık мeLek deqίLiм..

ğöζℓєяỉиє вακтıκçα αğℓαѕα∂α ğöζℓєяỉм,αğℓαмακ ỉçỉи σℓѕα∂α ğöζℓєяỉиỉ öζℓє∂ỉм....

~$onumuz MoRq Aç ßi Tußorg Hayat Oyun$a ßizdé Jéton CooK...

$éкéя ßιѕнє(●-●) , qüѕєℓ ßιѕнє (●-●) , тαтℓı ßιѕнє(●-●) αѕι ßιѕнє (●-●) , уσк ßöℓє ßιѕнє [●.●]

dérLéR ki bir yeRdeN s0nRa acımaZ, kLbin dha fasLa... Zaten a$k köTü bir $aka anLamaya çaLı$ma!!

yawa$ yawa$ kaBuLLeneLim senİn iLacIn benImm

1 taş attm pencrye puff daddy 50cent çıktı usher evde yoK dedi why why

ѕєη нєяşєу∂єη ωαzgєçтιğιм αη∂α...gєяιує тєк кαℓαηѕıη...!!!

takıL bana hayaTn rénkLnSn faSLa takLma göKkuŞaĞna dönérsn•●(•̮●)●•Hayt bo$tr Kafa ho$tr eLmde Lise kitapLrı Ko$tr ALLAH Ko$tuR

HAYTLA oynuorm istersn rahatsz et!!EYY çevrmiçi olan kişi geldysn 2 kere titret..

вηм ηє уαρα¢αgıмı ηє ∂υѕυη∂υgυмυ ωє ηєуı ıѕтє∂ıgıмı вıℓємєѕѕıη؟؟вσşυηα υgяαѕмα вєηı αѕѕℓα çözємєѕѕιη!!

GöZüMdE TüTsEdE BaZı TaWıRLaRıN ÜzGüNüM HaYaTıM Çoq YaNLıŞ yApTıN...YaPaCaq BiR ŞeY yOq BeN ÇoqTaN YoL aLdıM.!

duR saKın sarıLma....koKun sineR Kanıma!!!!

ஐ....ஐqeLen ne qeT!Rd! k! q!den ne qöTüRsün?? ßen haYaTımdan memnunum ßen! sewmeYen öLsün..ஐ....ஐ

Sevgimle Kaldırdığım Götü Nefretimle İndiririm!!!

...bєηdєη єLєktяik aLaмayaηa tяafo soksaм ηє fayda...!!!

hαчαтιмdαn qїdεnLεя..ßїя dαнα qεяї qεLмεчї нαчαŁ εтмεчїn...
    нαчαтιмα чεnї qїяεnLεя...qїтмεчї dusunυяsεηїz...нїc ßεкLεмεчїη...
    тαnιмαкsα αмαcιnιz..duяuρ dїnLεчїn... ßαsкαLαяιndαn dεqїL...ßεnї ßεndεn ßїLїn..

güvenme derdin hep anne,güvenme kimseye..yine haklısın bak aglıorum yine inandıgım degerlere..
    Küçük kızın ölüyor,kimseye söyleme anne..ayakta sansınlar beni hayata gülüo sansınlar..

TaßiKi HeP DoğRu DeiLDi SeçimLerim ZaManı GeLdi $EREFSİZLeRiDe sevDim

ORTaLıĞı ßo$ ßıRaKaLı ßüTün iTLeRin iPi KopMu$$$$$!!!

Hαkkıм∂α ßiLqin Yoxα.. Fikяinde OLмαsıη!

Şuaиda haчaтıмda olan yada gεçмişiмdε kalaи,d0sтuм dεdiğiм yada d0sт zAииεттiğiм.SεvgiLiм dεip kaLbiмε aldığıм soиra aиıLarLa göмdüğüм,ßişεчlεr paylaşтığıм чada чarıм ßırakтığıм,gεri döимεsiиi isтεdiğiм чada тaмaмεи тεrkεттiğiм,iÇLεriиi тiтrεттiğiм;ßüтüи arkadaşlarıмa ve dosтlarıмa тεşεkkürlεr,ßüчüoruм siziиLε ...!

ßir dokunuşunLa ßin Kenti yıkacaK qüç verirdin bana
    Ama İnandıraMadım seni...
    Sen ,sorquLarken ßeni kafanda
    ßen qözLerinin içine bakıordum kuşkuyLa..
    ßir tek sözün ßağLardı ßeni sana,
    Oysa sen ,hep susmanın Koynunda..

Kalbimde senin için yok bile kinim..
    bence şimdi sende,
    herkes gibisin.

эи qΰzэſ λэмίи $όz ωэямэкτίя...
    эи βΰλΰк ίиτίκαм Ⴣэτмэк�*ίя...
    эи α¢ι dμλqμ �*эяк эdίſмэк�*ίя...
    эи αdί $όz $эиί нί¢ $эωмэdίм кί dэмэк ωε
    эи qΰzэſ ¢эωαp ''..Gΰſΰp Gэ¢мэкτίя..''

(ö)Lürsem
    (s)ebebi
    (s)ensin..!

hêr$ey biqûn ßitERmi$..
    a$k seßePsizz seVmêkmi$ ..

♥ßÎ�*м£z••••d£dÎğÎм•••� ��h£я••••گے£¥••••bÎ�*�* Ε•• •gÎ�*м £z••••d£dÎğÎм••••h£яk£گ� �Ñ••••gÎ�*�*ÎğΕ•••gÎbÎ

♥Nєя∂єsỉn گےєn¿HåYåtıмın nєяєsỉn∂є yєяỉn¿Hємєn yånıbåşıмdå åмå yıℓ∂ızℓåя kå∂åя uzåk..Bỉℓ kỉ bu åşk guяuяå ve yåsåkℓåяå tutsåk.....

♥♥••K Ǻ P Ǻ �* �* I м•••K Ǻ L ß Î м Ε••گے Î м D Î L Î k•••¥ Ǻ Ñ L I Z L I K L Ǻ R•••Û L K £ گے Î Ñ D £••

Kimsee Tınımda deqiL..Yanımda oLanLar ßana Yetio !
    Gerisi ßi Zahmet İlerlesin..!

|•·.·´¯`·.·• ҳ̸Ҳ̸ҳ (•̪●) {{ [email protected]ﺙℓ }} (•̪●)

●●●●•�*·˙ ·._.·´¯) ¤ «ஐ๑ ¤ •°o_O •°o_O

<3 ' im sénin baby 'im...!! =) xD .x?!¿.x. xD -> qözLériné baktıqımda kéndimi buLdum..!! <-

' ҳ̸Ҳ̸ҳ KaFaSıNa qöRe.! ҳ̸Ҳ̸ҳ {{ hayat bosş$ }} ' bosş kaFaLar çuwaLa ' SaLLa deRTLeRi baq daLgaNa ҳ̸Ҳ̸ҳ

(•̪●) {{ Bu KISS déH$éTuL vaH$éT }} (•̪●)

<3 (-• hayaTTa öyLe biR cümLesinKi asLa noKTa koyaMıoRumM !!! •-)

(•̪●) ๏̯͡๏ I Lo√ڸ٥ﻻ ﻉ* •̪●) ๏̯͡๏*** .●๋: ●๋: ●๋:

>>..вαнαηєℓєя zαωαℓℓıℓαяıη тєк тєѕєℓℓιѕι∂ιя.' [.] <<

Ne öNemi vaR ki kimLiğimiN...HeRkeS kadaR öNemLi ve heRkeS kAdaR öNEmsiZiM...

ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм, вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм. ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм,ώαяℓĩğĩм,ĩspαтĩм

∂υмαηѕız ¢ιgαяαηıη, кöρüкѕüz вιяαηıη, ѕєηѕιz вυ нαуαтıη тαα α.q. !!

senden adam olms adamım sensizde olmss...!

SuskunLuum yeniLgimden deiL!! Güç topLuorum ben.. ßoynumun bükük oLduuna aLdanma.. Pusuda bekLiorum benn.!!

>>..όzεηdіqіηіz нλчλтι чλѕλмλкℓλ мεѕqυℓϋмм...ηοктλ [.] <<

G€nÇLiGiN€ Güv€Nip €RK€n D€Rk€n BiLKi €Lv€Da BiL€ DiY€M€Sin Gid€RK€N

AlLah çArPsIn Abdullah tOkAt aTsIn RaZiYe tErLiK FıRlAtSıNki bheen ÇHATLAĞIM

●๋: ●๋: ●๋:Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta Ödünçtün.!!!●๋: ●๋: ●๋:

Gidrsm dönmem, döneceksem zaten gitmem! Sen gidiorsan eğer çok öslesemde ‘dön’ demem.Ağır geliosa bunlr firar serbest, üstelemem!

aRaMıYoRum aRTıq aRaYaN BuLSuN BeNi..!! Hayat Boş hep laga luga,hep laga luga hep laga luga baq dalgana

Bu Saatten Sonra Uğraşamam Dünümle we DünümdeqiLerLe...Ben Yarına Bakarım YanımdaqiLerLe...!!!

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

вαηα нı¢ ıηαηмα уαℓαη¢ıуıм!!σтυяυρ вяşєу αηLαтмα αℓαу¢ıуıм!!ѕєηıη уαяαη вηα ∂єgмєѕ ¢ηм..вєηмℓє σуυη σℓмαѕ мızıк¢ıуıм!!

KaLbİmdEkİ Tek Güc oLan AşKıMaa Thank yoU… AşKıMı cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU

Unut ßéni arıyorSan...Soquk Su iÇ yanıyorSan...duRma awuCunu yaLa Sana dönéCéqimi sanıyoRSan...

ҳ̸Ҳ̸ҳ KaLbİmdEkİ Tek Güc oLan AşKıMaa Thank yoU… AşKıMı cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU ҳ̸Ҳ̸ҳ

Dürümsün, çöp şişsin ve ayransın; insan bedenine hapsolmuş bir hayvansın.."

߀N!M YaPTıqıM T€K $€YH q€L€N q€L!R ߀N S€Ç€R!M q!D€N q!D€R ߀N T€P€R!M

ne o güzelim ağlıomusun..?€rk€k bugün s€f€r yarın b€z€r..!s€nin d€diğin o l€yla m€cnun aşkları bu devird€ ne g€z€r..!!!!!

Dü$ pé$iNDéYSéN dü$ Pé$iMé....!

KaFaMa TahKMaM...SoNuNa ßahKMaM....ßéN aDaM oLmaM

ßéN SaNa YaNaRKéN …. SéN Kim ßiLiR NéRéDé ü$üoRsuN..! =)

"[email protected] kaLınCa tutu$ur étékLér [email protected] dönér tüm köpékLér"

KaLßiMé ßaNa SöZ VéRDi aRTıhK hak etMééNLéRiN qöTüNü KaLdıRMıJak…!(H)

ßéN MéVLaNa DéiLiM ßaNa öNJé aDaM oL SoNRa qéL...!

BéNy séWMéK için proqRamLanma dewReLErini yaKArıM…(H)

Beny kaça böLersen böL seny ikiye katLarım.d

ßu aLémdé $ékLi ßén kOyaR ßéN çiZéRim,Oyunu ßéN ßa$LatıR ßéN ßitiRiRim! Né O İ$İné qéLmédimi:-* O zmn gaMé OwéR qüséLim

BéNy uZahKTaN !ZLéD!N!Z !MRéND!N!Z B!L!oRuM, H!ÇB!R ZaMaN BéN!M G!B! oLaMaDıNıZ oLMaNıZı D!L!o0oRuM…

m�*dém'Kî $u h�*у�*TT�* YéRi dσLduruLm�*y�*c�*k îηS�*n yσK σZmη éSkiLéгé sLm y£niLéяé ĐéV�*mM(...)

hoplayaROCK zıplayaROCK inanaROCK coşaROCK e birazcıkta matROCK dinlemek lazım ROCK

*ß!z! ß!zd€n ßa$ka K!ms€ !Lg!l€nd!rm€z...!! K!ms€de ß!z!mL€ !lg!l€nm€s!n..!! g€r€km€z...!!

*ßeni ßendeN bashKa qimSe iLgiLnDrmEZ kiMseDe ßnLe iLgiLnMeSn GreKmes ... xD

ИoO PaИi¢ !!!.....ИoO Hey¢aИ bИ Koycaм sИ sus¢aИ

HayaD matROCK haDi quDuROCK..

sevioRsan yanImda kaL sevmioRSan uFakTan uFakTan yoL aL x)

#_ Sana FazLa qéLdiqimi havLayaRak déqiLdé konu$aRak söyLéméyi dénéséydin İçimdéki Hayvan Sévqisi ßu kaDaR azaLmı$ oLmıCakTı _#

ZuLmü aLkışLayamam..zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem…!!!

Yéni ßi SayFa AçtıM KéndimE Çooook €skimişti SéninKi , $imdiKi Çoooook Yéni HariTa Médod Hémdé KaréLii .. .

AhH NeRde O EsKi AşKlaR $iMdİ MeCnuN KüPeLi LeYLa İsE KaŞaR!!

ßuNu qoNuşMaya ßiLe Lüsum YhØqq seN peNi TaşıaMaDın..ßu yENi SayFaDa seNiN aDın YhØqq üsqüNüM TanıaMaDıM.

Nicksiz kimse kalmasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn nin nicksiz kalmasın

msn nin nicksiz kalmasın

msn nicksiz nickli sözler S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~ öℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη, ηє ßєηιм σℓ∂υℓαя, ηє αкℓıм∂αη çıктıℓαя.. ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!! üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen..!! уαηℓış вιя öукü∂єуιм вєηι уєηι∂єη уαz.. ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!...
  2. avatarsız kimse kalmasın............

avatarsız kimse kalmasın............

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. msn'i nicksiz kalanlara

msn'i nicksiz kalanlara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Nicksiz kalmayın!

Nicksiz kalmayın!

herRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..! Bugün Burda Cumartesi Ben senin SaçLarını SuçLar bakışLarını Geveze SusuşLaRını biLe ÖzLedim ^^ . öLdürmeyen acı güçLendirir.ßeni güçLendiricek her$eye warım.(!) deTayımDaySan ayrıcaLıĞı keŞFéT değiLsen itaat éT.(!) Sayfalarca yazdım sizi. Sonra buruşturup attım hepinizi. iLksin..! smdiLik soN.. hiC bi...
  5. hamile kalma isteği ilk kimden geldi?

hamile kalma isteği ilk kimden geldi?

Hamile kalmaya yardımcı bitkiler Hamile olmaya hazırmısınız Merhaba kızlar hamile kalmaya karr verdiniz ama bu fikir ilk kimden çıktı eşinizdenmi yoksa sizdenmi

Sayfayı Paylaş