gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Niclerin Başında ki "+ "Ne anlama geliyor?

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Değerli M.m ailesi belki bilmeyen yada farketmeyen meleklerimiz vardır. Küçük bir detay geçmek istiyorum sizlere..

Sayfanın en altında yer alan online listesinde niklerin yanında bulunan "+" yani artı işaretinin anlamı arkadaş listenizde yer alan kişilerdir.

ASİMELEK ve sea34 bunu beğendi.
  2. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    sağol belen...benim gibi bilmeyenler için oldukça aydınlatıcı oldu :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy evet bende bilmiyodum merak ediyodum sorcaktım birine iyi olmuş bu konuyu açman canım :)

Niclerin Başında ki "+ "Ne anlama geliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başında (Başını) Beklemek Deyiminin Anlamı

Başında (Başını) Beklemek Deyiminin Anlamı

Başında (Başını) Beklemek Deyiminin Anlamı nedir bana bu deyiminm açılımını yazarmısınız
  2. Başından Savmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Başından Savmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Başından Savmak Deyiminin Açıklaması Başından Savmak Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda güzel dilimizin birbirinden değişik deyimlerinden biri olan başından savmak deyiminin anlamını size açıklayacağız :) Başından savmak : Üstün körü, özen gösterilmeden, gelişi güzel. Örnek: "Yaptığın işin tamamen baştan savma olduğu ne kadar açık."
  3. Başını Derde Sokmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Başını Derde Sokmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Başını Derde Sokmak Deyimi Ne Anlama Gelir Başını Derde Sokmak Nedemektir Tam olarak anlamını bilmeyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için başını derde sokmak deyimi ne demekmiş öğrenelim melekler :) Başını Derde Sokmak :Sıkıntılı, yorucu, üzücü bir işe girmek veya getirilmek. Örnek Cümle : "Tanımadığı adamlarla işe girişince başını derde soktu."
  4. Cinleri Başına Toplamak Ne Anlama Geliyor ?

Cinleri Başına Toplamak Ne Anlama Geliyor ?

Cinleri Başına Toplamak Deyiminin Anlamı Nedir Cinleri Başına Toplamak Deyiminin Açıklaması Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız cevaz vermek deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da Cinleri Başına Toplamak Deyiminin Anlamı Nedir sizlerle paylaşıyoruz.. Cinleri başına toplamak Öfkelenmek, kızmak, çok sinirlenmek. Zorla cinleri başıma topladınız....
  5. Çıban başı ne anlama geliyor

Çıban başı ne anlama geliyor

Okuduğum kitapta aklıma takılan bir deyim olan çibanbaşı deyiminin anlamını açıklarsanız çok sevinirim.Sevgiler.

Sayfayı Paylaş