gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Nicolas Roeg ve Miranda Richardson Antalya’ya geliyor

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Sinemanın kült yönetmenlerinden Nicolas Roeg, 11 yıl aradan sonra gerçekleştirdiği ilk uzun metrajlı filmi “Puffball”un sunumunu yapmak için 3. Avrasya Film Festivali’ne katılacak.

“Puffball”un iki kez Oscar’a aday gösterilen başrol oyuncularından Miranda Richardson da Antalya’ya gelecek.

2006 İstanbul Film Festivali’ndeki toplu gösterisiyle yaratıcılığına bir kez daha tanık olduğumuz Nicolas Roeg ve oyun gücüyle hayranlık uyandıran Richardson, Montreal Dünya Film Festivali’nde prömiyeri yapılan “Puffball” ile ilk kez Türkiye’de bir festivale konuk olacaklar. “Puffball” ücra bir vadide ev inşa etmekte olan genç mimarın hamile kalmasını ve civardaki tuhaf komşuların bu hamileliğe mistik nedenlerle karşı olmasını, sonra da genç kadının hayatının tehlikeye girmesini konu alıyor. Bu arada Antalya’ya gelecek konuklara Christopher Lambert de eklendi. Oyuncu, festivalde gösterilecek ilk yönetmenlik denemesi “La Disparue de Deauville” için geliyor. </B>

Nicolas Roeg ve Miranda Richardson Antalya’ya geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cidal ve mira

Cidal ve mira

CİDAL MİRÂ 1131 - Ebu Ümâme (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki: "Bir kavm, içinde bulunduğu hidayetten sonra sapıttı ise bu, mutlaka cedel sebebiyle olmuştur." Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) bunu söyledikten sonra, delil olarak) şu âyeti okudu: "Onlar: "Bizim tanrımız mı yoksa O mu daha iyidir?" dediler....
  2. Kevin Richardson ve vahşi dünya

Kevin Richardson ve vahşi dünya

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nicolas Cage Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler ve Fotoğrafları

Nicolas Cage Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler ve Fotoğrafları

Nicolas Cage Biyografisi ve Fotoğrafları Nicolas Cage Hayatı Meg Ryan ile başrolü oynadığı Meleklere Şehri filmiyle hafızalara kazanan, pek çok başarılı film çalışmasıyla adını sinema tarihine yazdıran Amerikalı oyuncu Nicolas Cage hayatı hakkında sizlere bilgiler veriyoruz melekler :) Nicolas Cage Amerikalı oyuncu. Gerçek adı Nicholas Kim Coppola Nicolas Cage, Nicolas Coppola adıyla...
  4. Miranda Kerr Türkiye'ye Geliyor!

Miranda Kerr Türkiye'ye Geliyor!

Bu konu; Miranda Kerr Türkiye'ye Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Victoria's Secret'in güzel meleklerinden birisi olan Miranda Kerr yaz başında Türkiye'ye geliyor. Miranda Kerr'in oynayacağı reklam merakla bekleniyor.. Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, 5-11 Haziran arasında yapılacak organizasyon için dünyaca ünlü top model...
  5. Medcezir -Mira ve Yaman düeti.(Beni benimle bırak giderken şarkısı)

Medcezir -Mira ve Yaman düeti.(Beni benimle bırak giderken şarkısı)

medcezir mira yaman düeti,medcezir mira yaman beni benimle bırak giderken,mira yaman beni benimle bırak giderken düeti,medcezir beni benimle bırak giderken,serenay sarıkaya çağatay ulusoy beni benimle bırak giderken şarkısı Yaman ve Mira'nın muhteşem düeti izleyenleri mest etti. Yaman ve Mira'nın atışması gibiydi bu düet. Çağatay Ulusoy ve Sereney Sarıkaya'nın rol aldığı ekranların fenomen...

Sayfayı Paylaş