gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Nihal ile söyleşi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

hazal kaya sac hazal kaya saçı yeni saç nihalin saçı kısa saç Aşk-ı Memnu dizisinin küçük kızı olarak bilinen (Nihal) Hazal Kaya ile yapılan röpartajda sıcak samşimi itiraflar var geçiyoruz bu güzel söyleşiye....

'ERKEĞİN KOMİĞİ İYİDİR!'
    'AŞK-I MEMNU' İSİMLİ DİZİDE ROL ALAN HAZAL KAYA, 'ERKEK ARKADAŞIM YOK' DEDİ, HOŞLANABİLECEĞİ ERKEK TİPİNİ ANLATTI: GÜZELLİK KISTASIM YOK, KOMİK OLSUN YETER!..

Yıldızı 'Aşk-ı Memnu' dizisinde canlandırdığı Nihal karakteriyle parlayan Hazal Kaya, henüz lise öğrencisi olmasına rağmen, daha olgun karakterleri başarıyla canlandırıyor. Tango'ya ve Fransız Sineması'na tutkun olan Kaya, Cosmopolitan dergisine verdiği röportajda; ömrünün sonuna kadar oyunculuktan vazgeçmeyeceğini söyledi...

İLKİNDE AFALLADIM!
    * Oyunculuğa ailenizin yönlendirmesiyle mi başladınız?
    Ben, küçük yaştan beri oyuncu olmak istiyordum. Sinemaya gittiğimizde izlediğim filmlerin içine girdiğimi hayal ediyordum. Annem de beni cast ajansına yazdırdı.

* İlk kamera önü deneyiminiz neydi? Kendinizi nasıl hissettiniz?
    Kola reklamıydı. Çekimlerde ilk kez saç, makyaj ve ışık gibi şeylerle karşılaştığımı için biraz afallamıştım.

* Hep oyunculuk mu yapmak istiyorsunuz? Başka ideal var mı?
    Öyle çok farklı ideallerim yok. Çünkü zaten oyunculuk kendi başına çok büyük bir ideal... Oyunculuğu öğrenmenin sonu yok ve bunlar zaten bir ömre ancak yayılacak şeyler. Bir gün, bir yerime bir şey olsa alternatif bir meslek arar mıydım diye düşünüyorum... O zaman bile oyunculuğu bırakmam herhalde.

* Boş kalan vakitlerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?
    Ya uyuyor, ya tango yapıyor ya da film seyrediyorum. Özellikle Avrupa filmlerine bayılıyorum.

* 'Aşk-ı Memnu'da Kıvanç Tatlıtuğ'dan hoşlanıyorsunuz, normalde de güzel yüzlü erkekleri mi beğenirsiniz?
    Güzellik kıstasım yok! Güzel bakması ve komik olması benim için önemli.

* Dizide yaşadığınız platonik aşkı gerçek hayatınızda yaşayabilir miydiniz?
    Bilmem. Yaşamadım ama herhalde benimle ilgilenmeyen birini ben hayatta beklemezdim.

* Sevgiliniz var mı?
    Hayır yok!

* Alışverişle aranız nasıl?
    Hiç hoşlanmam. Benim alışverişim en fazla 20 dakikadır. Bu süreyi geçersem afakanlar basıyor.

SİYAH YAKIŞIYOR
    * Saçlarınız önceden siyah renkti, şimdi daha açık. Bu değişiklik dizi için mi?
    Evet. Nihal karakteri siyah saçlı olabilecek bir karakter değil. Ben kendime siyahı daha çok yakıştırıyorum ama dizi icabı gerekirse platin sarı bile yapabilirim, hatta ve hatta saçımı kazıtabilirim de...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence sacları böyle daha iyi sürekli böyle dursun :D

Nihal ile söyleşi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asuman Krause İle Söyleşi

Asuman Krause İle Söyleşi

popüler mankenlerden olan Asuman Krause çekimlerden çekimlere koşuyor yoğun iş temposunda aşkada yer ayırmayı ihtimal etmemiş hayatının aşkını bulduğunu söyleyen Asuman Krause'nin bu aşkı bakalım nekadar sürer!....... 'HAYAT ARKADAŞIMI BULDUM!' ASUMAN KRAUSE ŞİMDİLERDE BİR YANDAN ALBÜM VE SAHNE ÇALIŞMALARI YAPARKEN, DİĞER YANDAN DA EKRANLARIN YENİ YARIŞMA PROGRAMI ‘WİPEOUT’U SUNUYOR....
  2. Hazal Kaya ile söyleşi

Hazal Kaya ile söyleşi

hazal kaya ve annesi hazal kaya röportajları nasıl ünlü oldu annesi kim röportaj kanal D nin dizisi ile meşhur olan Aşk-ı Memnu nun Nihal'i o rol ile kensinin örtüşmediğini dile getirdi..... NİHAL KADAR KISKANÇ DEĞİLİM! AŞK-I MEMNU'NUN NİHAL'I HAZAL KAYA'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Televizyon izleyicisi, Hazal Kaya adını 'Genco' ile duydu, 'Aşk-ı Memnu' ile hafızasına kazıdı! Her iki...
  3. Dolunay Soysert ile söyleşi

Dolunay Soysert ile söyleşi

dolunay soysert oyuncu koçluğu ünlü oyuncu işini sevdiğini ve uzun yıllar çalışağını söylerken samimi itiraflardada bulundu........ 'VÜCUDUMU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM!' BENİM ANNEM BİR MELEK DİZİSİNİN ECE’Sİ DOLUNAY SOYSERT: ‘KENDİNİ BIRAKMAYA MÜSAİT BİR İŞİM YOK. BU VÜCUDU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM. 55 YAŞINDAYKEN DE SOYTARIYI OYNAYABİLMEYİ HEDEFLİYORUM. ONUN İÇİN DİKKATLİ OLMAK ZORUNDAYIM’...
  4. Yıldız Tilbe ile söyleşi

Yıldız Tilbe ile söyleşi

yıldız tilbe röportaj İşte delidolu çılgın kadın herkesin sevdiği billur sesli Yıldız Tilbe ile röportajı burada..... ‘BÜTÜN ACILARI SİLİP ATTIM!’ KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, ARTIK ACIKLI ŞARKILAR YAZMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Yaptığı hüzünlü şarkılarla üne kavuşan ve şarkıları herkesin diline marş olan ünlü müzik kadını Yıldız Tilbe, artık acıklı şarkı...
  5. Nilgün Belgün ile söyleşi

Nilgün Belgün ile söyleşi

nilgün belgün röportaj katıldığı programda çılgın kadın oyuncu Nilgün Belgün neler söyledi neler...... ‘AŞK İÇİN DİN DEĞİŞTİRMEM!’ KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ TİYATRO SANATÇISI NİLGÜN BELGÜN, ÖZEL HAYATI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... Dedesinin, Yunan olan büyükannesiyle evlendikten sonra büyükannesinin din değiştirerek Müslüman olduğunu söyleyen Nilgün...

Sayfayı Paylaş