gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Nihal'den behlül'e aşk öpücüğü

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Yazık şu nihale üzülüyorum:D

HALİT ZİYA UŞAKLIGİL'İN ÖLÜMSÜZ ESERİNDEN UYARLANAN VE İZLENME REKORLARI KIRAN AŞK-I MEMNU'DA HEYECAN DORUĞA ÇIKIYOR.

Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Adnan Bey kızı Nihal'in Behlül'e olan aşkını öğrenmiş, Firdevs hanımın Bihter'i Behlül'den korumak için yaptığı plan, aksine aşıkların yeniden yakınlaşmasını sağlamıştı. Olanlar ve olacaklardan habersiz olan Adnan Bey ise Behlül'ün Bihter'e yaptığı aşk itiraflarına şahit olmuştu.

Aşk-ı Memnu'da bu hafta; Adnan Bey, kızı Nihal'in Behlül'e duyduğu aşkın karşılıksız olmadığını öğreniyor. Firdevs Hanım'ın Matmazel ile yaptığı konuşmaya şahit olan Nihal ise dönüşü olmayan bir yola giriyor. Bihter ve Behlül arasındaki yasak aşkın tek şahidi olan Beşir ise, tüm aileyi sarsacak bir itirafta bulunacak...

Nihal'den behlül'e aşk öpücüğü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öpücük Kutusu

öpücük Kutusu

öpücük Kutusu Çoğu zaman pek çok şeyi çocuklardan öğreniriz. Bir süre önce, bir arkadaşım, 3 yaşındaki kızını, bir rulo altın renkli kaplama kağıdını ziyan ettiği için cezalandırmıştı. Durumları iyi değildi ve kızının kağıtları, ağacın altına koyacağı bir kutuyu süslemeye harcaması onu çok sinirlendirmişti. Buna rağmen, küçük kız, ertesi sabah hediyeyi babasına getirdi ve Bu senin için...
  2. Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inden Güzellik Sırları

Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inden Güzellik Sırları

hazal kaya makyajı nihalin sac rengi nihal hazal kaya göz rengi aski memnu Ekranların sevilen dizisi Aşk-ı Memnu'nun güzeli Nihalden güzellik sırları kızlar :tik: 'Aşk-ı Memnu'nun 'Nihal'i Hazal Kaya, oyunculuğun yanı sıra Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü'nde okuyor. Makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bakmadan ruj sürdüğünü söyleyen Kaya, şu günlerde sarı...
  3. Nihal'in gelinliği

Nihal'in gelinliği

nihal in gelinliği nihalin gelinliği nihalin gelinligi nihal gelinlik gelinlik modeli Aşk-ı Memnu dizisi bitti ama hala olayları,dizi oyuncularının giydikleri kıyafetleri kısacası dizi ve dizi oyuncularının herbir şeyleri konuşulmaya devam ediyor.İşte onlardan biri Nihal ve Nihal'in gelinliği.Birçok gelin adayının beğenisini toplayan o meşhur gelinliği sizler için sunuyorum
  4. Nihal'in Finalde Giydiği Gelinlik

Nihal'in Finalde Giydiği Gelinlik

nihalin gelinliği nihal gelinlik nihalin gelinlik modeli giydiği finalde giydiği Bildiğimiz gibi meleklerim Nihal iki gelinlik giydi birinin modeli sitemizde mevcut baktım ikincisi yok ben ekleyeyim dedim ve resimler bana aittir demeden de geçemeyeceğim :D Ben bunu ilkinden daha çok beğendim :)

Sayfayı Paylaş