gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Nihalin elbisesini bakın kim giymiş

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

nihalin kırmızı elbisesi nihalin elbisesi giydiği elbiseler elbiseleri nihal elbiseleri
    Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal'in geçen haftaki kırmızı elbisesini hatırlamayan yok heralde gerçekten güzeldi Heidi Klum da daha önce aynısını giymiş bakalım hangisinde daha güzel durmuş?:)

Nihalin elbisesini bakın kim giymiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. podyumlardaki elbiseleri kimler alıyor

podyumlardaki elbiseleri kimler alıyor

Siz de podyumda sıfır beden modellerin üzerinde gördüğünüz kıyafetleri gerçek hayatta acaba kim giyiyor diye merak edenler misiniz? İşte bunun cevabı... Taşıdıkları elbiseleri podyumda ilk görenler de onlar, satın alanlar da... Acaba bu elbiseler mankenlerde mi daha güzel durmuş, ünlülerde mi, buna siz karar verin! 1. Alicia Keys - Pollini 2. Meryl Streep - Donna Karan 3. Princess Mable -...
  2. Mükemmel giyim tarzı,Mutlaka bakın!!!

Mükemmel giyim tarzı,Mutlaka bakın!!!

Ya bu modeller harika.Hepsi birbirinden mükemmel.Ben şahsen japon stil giyime bayılıyorum.Çünkü çok sade,çok cici,kibar,şık ve çok çok rahat.Valla bulsam bunların hepsindne alırım.Ama japonyaya gitmek lazım herhalde.Bence daha fazla konuşmayayım da siz bakın bu harika giyimlere.Buyrunuz
  3. Kim Kardashian giyim tarzına bakalım

Kim Kardashian giyim tarzına bakalım

kim kardashian giyim tarzı Kim Kardashian kadın güzel ve alımlı dar giyiyor ve çok yakışıyor giyim tarzından birkaç resim melişlerim.
  4. Profilime kim baktı?

Profilime kim baktı?

facebook ta beni kim gözetliyor beni kim gözetliyor facebook facebookta baktı uygulaması ekle Facebookta bu uygulamaya inanıpta üye olanlar Lütfen Okusun... Gerçekten uygulaması mümkün olmayan bu uygulamalara inanmayın..... Facebook'ta kullanıcıların büyük bir bölümü, profil sayfasına hangi arkadaşının tıkladığını fazlasıyla merak ediyor. Bu nedenle "Profilime kim bakmış" türü...
  5. 2012 Tesettür Giyim Bayan Takım Elbiseleri

2012 Tesettür Giyim Bayan Takım Elbiseleri

Tesettür Giyim Bayan Takım Elbiseleri Tesettür Bayan Takım Elbise Modelleri 2012 Az önce sizlere 2012 tesettür modasında yer alan yeni sezon eşarp modellerini sunmuş ve tesettür modasını sunmaya devam edeceğimizi söylemiştik. Şimdi ise sizlere 2012 tesettür takım elbise modellerini sunmak istiyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş