gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Nihal'in Finalde Giydiği Gelinlik

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

nihalin gelinliği nihal gelinlik nihalin gelinlik modeli giydiği finalde giydiği Bildiğimiz gibi meleklerim Nihal iki gelinlik giydi birinin modeli sitemizde mevcut baktım ikincisi yok ben ekleyeyim dedim ve resimler bana aittir demeden de geçemeyeceğim :D

Ben bunu ilkinden daha çok beğendim :)

gkcn07 bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bencede digerinden dha güzel ve hosuma gitmisti

3. ebosum

ebosum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Evet evet çok güzeldi.:)

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok şık ve güzelmişşş ama yahu gelinlik dediğin az kabarık olmalı ne öle yaww ben sadece üstünü begendimm ....

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ilki hangiydi gııı onuda bulup koyuver bari merak ettim şimcikkk

Nihal'in Finalde Giydiği Gelinlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihal'den behlül'e aşk öpücüğü

Nihal'den behlül'e aşk öpücüğü

Yazık şu nihale üzülüyorum:D HALİT ZİYA UŞAKLIGİL'İN ÖLÜMSÜZ ESERİNDEN UYARLANAN VE İZLENME REKORLARI KIRAN AŞK-I MEMNU'DA HEYECAN DORUĞA ÇIKIYOR. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Adnan Bey kızı Nihal'in Behlül'e olan aşkını öğrenmiş, Firdevs hanımın Bihter'i Behlül'den korumak için yaptığı plan, aksine aşıkların yeniden yakınlaşmasını sağlamıştı. Olanlar ve...
  2. Nihal'in gelinliği

Nihal'in gelinliği

nihal in gelinliği nihalin gelinliği nihalin gelinligi nihal gelinlik gelinlik modeli Aşk-ı Memnu dizisi bitti ama hala olayları,dizi oyuncularının giydikleri kıyafetleri kısacası dizi ve dizi oyuncularının herbir şeyleri konuşulmaya devam ediyor.İşte onlardan biri Nihal ve Nihal'in gelinliği.Birçok gelin adayının beğenisini toplayan o meşhur gelinliği sizler için sunuyorum
  3. Dizi Karekterlerinin Giydikleri Moda Oluyor

Dizi Karekterlerinin Giydikleri Moda Oluyor

hasretin giydiği elbiseler muhteşem yüzyıl karakterlerini giydir muhteşem yüzyıl oyuncularını giydir Türk izleyicisi dizileri sadece izlemekle kalmıyor...Aynı zamanda dizi karekterlerinin giydiği kıyafetleri, taktıkları aksesuarları moda yapıyor.. Dizi tutkunları sadece yayın saatinde ekrana kilitli kalmakla yetinmiyor... Dizi karakterlerinin taktığı aksesuarların, giydiği elbiseler ile...
  4. Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği burada

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği burada

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği Ferihanın Gelinlik Modeli 29 Haziran Televizyon dizileri arasında her hafta Muhteşem Yüzyıl dizisi gibi merakla beklenen Adını Feriha Koydum sezon finali yapıyor Melek'lerim. aldığımız haberlere göre Feriha yani Hazal Kaya diziden ayrılıyormuş ve bunun için de Adını Feriha Koydum final bölümünde Feriha vuruluyor galiba da ölecek:) Konuyu...
  5. Kuzey Güney Finalde Cemre'nin Giydiği Gelinlik

Kuzey Güney Finalde Cemre'nin Giydiği Gelinlik

kuzey güney final kuzey güney cemrenin gelinliği cemrenin giydiği gelinlik Sevgili melekler, herkesin büyük bir merakla beklediği Kuzey Güney dizisinde nihayet Kuzey ve Cemre vuslata eriyor. 26 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan final bölümünde tüm düğümlerin çözüldüğü heyecanlı bir son bekleniyor. Ancak bir o kadar da Cemre'nin giyeceği gelinlik merak konusu. Zeynep, Cemre'nin...

Sayfayı Paylaş