gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nihan - Problem

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

sonu ne olursa olsun yasadigim ask son bulsun inceldigi yerden kopsun
    sahiden cok bencilsin
    ve hatta düsüncesizsin
    daha ne olsun istiyorsun
    kaldim ortalkta kalbim kararsiz
    gitsemmi kalsammi
    cevaplamak imkansiz

susma öyle susmak problemi cözmezki
    utanma söyle hic mi hakli yanim yok yani
    susma öyle susmak problemi cözmezki
    olmazki böyle
    hic mi hakli yanim yok sanki

Nihan - Problem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Nihani

Aşık Nihani

Hazin hazin esen gece yelleri Bu ağır kış yaz olsun da geleyim Sevdiğimin pek müşküldür halleri Küskün gönlüm haz olsun da geleyim Gam bahrına daldım durmaz yüzerim Mecnun oldum Leyla ile gezerim Ey Nihan hakiki candan bezerim...
  2. Nihan - Uyku

Nihan - Uyku

Neden söyle ne bu telas bu acele belliki biri var bekliyor seni bir yerde böyle mi olmaliydi bu sonbaharmiydi söküyor hayat ilmek ilmek dokudugum bu aski uyan be kalbim uyan uykundan yasanmis tüm yalnizliklar ayaklanmadan yana yana sus konusma askla küs barisma asla kapini yüz defa calsa dönüp bakma yana yana sus konusma askla küs barisma asla kapini yüz defa calsa dönüp bakma dönüp bakma
  3. Nihan - Tık

Nihan - Tık

Herşey gayet yolunda gidiyordu rahat mı battı Firar edip aklın başından kimlere kaçtı Kuyunu mu kazdım ardından oyuna mı geldin insafsız Doğruyu söle gelirim hakkından Bende bayılmıyorum ztn sana Şu saatten sonra yalvarsanda Treni kaçırdın sen çoktan Beni kaybettin hiç yoktan Artık bende tık yok sana Zamanın doldu bak gidiyorsun Kendine yeni bir yol çiziyorsun Bu yolda çakıl taşı...
  4. Nihan - Kımılda

Nihan - Kımılda

oturdugu yerden kaLkmas hicßirseyi umursamaz isim war bu adamla benim Laftan anLamas konusur Lakin dinLemes kimsecikLeri ßegenmes ne yazık ki hicßir konuda fikir beyan etmes bakma bana böyle hakkım yok mu hic sence durma öyle öldür beni sevginle bakma öyle hakkım yok mu hic sende durma öyle güldür askı ahh.. yavas yavas yaklas bana ufak bi tawsiyem war sana yavas yavas yaklassana bas bi...
  5. Nihan Kap Modelleri 2012

Nihan Kap Modelleri 2012

2012 Nihan Kap modelleri Sevgili meleklerim, özellikle kap modeli arıyorsanız tam yerindesiniz, zira Nihan Tesettür giyim 2012 yılı kış ayı için birbirinden pastel ve birbirinden alımlı modeller üretmişler. Şimdi bu modelleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş