gebe
  1. elifefsun

elifefsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

NİHAN TESETTÜR www.nihan.com.tr

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında elifefsun tarafından paylaşıldı.

necla haskol bunu beğendi.
NİHAN TESETTÜR www.nihan.com.tr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihan - Tık

Nihan - Tık

Herşey gayet yolunda gidiyordu rahat mı battı Firar edip aklın başından kimlere kaçtı Kuyunu mu kazdım ardından oyuna mı geldin insafsız Doğruyu söle gelirim hakkından Bende bayılmıyorum ztn sana Şu saatten sonra yalvarsanda Treni kaçırdın sen çoktan Beni kaybettin hiç yoktan Artık bende tık yok sana Zamanın doldu bak gidiyorsun Kendine yeni bir yol çiziyorsun Bu yolda çakıl taşı...
  2. Nihan - Problem

Nihan - Problem

sonu ne olursa olsun yasadigim ask son bulsun inceldigi yerden kopsun sahiden cok bencilsin ve hatta düsüncesizsin daha ne olsun istiyorsun kaldim ortalkta kalbim kararsiz gitsemmi kalsammi cevaplamak imkansiz susma öyle susmak problemi cözmezki utanma söyle hic mi hakli yanim yok yani susma öyle susmak problemi cözmezki olmazki böyle hic mi hakli yanim yok sanki
  3. Nihan - Kımılda

Nihan - Kımılda

oturdugu yerden kaLkmas hicßirseyi umursamaz isim war bu adamla benim Laftan anLamas konusur Lakin dinLemes kimsecikLeri ßegenmes ne yazık ki hicßir konuda fikir beyan etmes bakma bana böyle hakkım yok mu hic sence durma öyle öldür beni sevginle bakma öyle hakkım yok mu hic sende durma öyle güldür askı ahh.. yavas yavas yaklas bana ufak bi tawsiyem war sana yavas yavas yaklassana bas bi...
  4. En güzel Kaban Modelleri 2012 Nihan Giyim Tesettür

En güzel Kaban Modelleri 2012 Nihan Giyim Tesettür

Nihan kaban modelleri 2012 KOLEKSİYON adresinden bulmuş olduğum birbirinden güzel kaban modelleri var arkadaşlarım sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım hoşunuza gider.
  5. 2012 Pardesü modelleri ( Nihan Giyim Tesettür )

2012 Pardesü modelleri ( Nihan Giyim Tesettür )

2012 pardesü modelleri 2012 Kış Modası Nihan Giyim KOLEKSİYON adresinden harika pardesü modelleri buldum kızlar bu modellere bayılacaksınız. Her zamanki gibi yine pastel renkler hakim bu kolleksiyonda da... İşte karşınızda 2012 Nihan Giyim Pardesü Modelleri

Sayfayı Paylaş