gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nihat Altınkaya Sonunda Kızına Kavuştu !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor nihat altınkaya nihat aktınkaya haberleri

Haftalar süren ayrılığın ardından nihayet Survivor Nihat Kıbrıs'ta kızına kavuştu melekler :) Dün akşam televizyondan izlediğimiz bu duygu dolu sahne Begüm, Hasan ve Anıl'ın ailelerinde kavuşmalarıyla son buldu. Bugün yarışmacılardan 2'si yapılacak yarışma sonuçlarına göre yine smse gidecekler. Sonuçlar merakla bekleniyor. İşte Survivor Nihat ve kızı.. :)

'Survivor' yolculuğunun başlangıcında “Kızımın bir parçasını yanıma alarak adaya gidiyorum. Onun kokusuyla yolculuk edeceğim” diyen Nihat Alptuğ Altınkaya kızına Kıbrıs'ta kavuştu...
    gecce.com

Nihat Altınkaya Sonunda Kızına Kavuştu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Alptuğ Altınkaya Resimleri

Nihat Alptuğ Altınkaya Resimleri

deniz çakırın dövmesi deniz çakır dövmesi nihat altınkaya nihat alptuğ altınkaya resimleri
  2. Nihat Alptuğ Altınkaya Boyu

Nihat Alptuğ Altınkaya Boyu

Nihat Alptuğ Altınkaya Boyu kaç biliyorsanız Nihat Alptuğ Altınkaya Boyunu yazarsanız çok sevinirim.
  3. Nihat Alptuğ Altınkaya Kimle Evli

Nihat Alptuğ Altınkaya Kimle Evli

Nihat Alptuğ Altınkaya Kimle Evli arkadaşlar merak ettimde şayet bilen varsa yazsın buraya :)
  4. Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Diziler

Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Diziler

Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Diziler hangileridir isimlerini yazar mısınız ben hiç bir dizide görmedim de merak ettim:S
  5. KIzlar Nihat Altınkaya Survivordan ayrıldı mı?

KIzlar Nihat Altınkaya Survivordan ayrıldı mı?

Nihat Altınkaya Survivordan ayrıldı mı? Böyle bir haber duydum ama onun elenmesi mümkün değil gerçekten adadan ayrıldı mı yoksa kendimi artık ayrılmak istedi lütfen Nihat Altınkaya Survivordan ayrılmasıyla ilgili gerçek haberi yayınlayın!

Sayfayı Paylaş