gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nihat Doğan Artık Bir Teknik Direktör !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu nihat doğan teknik direktör hakkında bilgiler vermektedir.

Evet sevgili melekler, yanlış okumadınız. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının cengaver ve bir o kadar da duygusal yarışmacısı Nihat Doğan teknik direktörlüğe başlamış. Fatih Terim 'i aratmayacak saha kenarı hareketleriyle görüntülenen Nihat Doğan 1. amatör liginde Büyükdere 'yi yönetmeye başlamış. İşte detaylar...

Nihat Doğan’ın bilinmeyen bir özelliği ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta “Top Bizde” programına konuk olan ve futbol bilgisiyle Sergen Yalçın’ı çok şaşırtan ünlü şarkıcı, Pasalihaber.com sitesinin haberine göre bu tutkusunu profesyonelliğe döktü, 1. amatör lig takımlarından Büyükdere’nin teknik direktörlüğünü üstlendi.

Kaçan goller sinirlendirdi

Eski Galatasaraylı futbolcu Evren ile eski Fenerbahçeli topçu Burhan’ın da forma giydiği Büyükdere, geçtiğimiz gün Sarıyer’in Çayırbaşı Stadı’nda Söğütlüçeşme ile karşılaştı. Futbolcularına saha kenarından yüksek sesle taktikler veren, kaçan gollere çok sinirlenen Nihat Doğan, heyecanlı tavırlarıyla ünlü teknik adam Fatih Terim’i aratmadı.

İlk puan onunla geldi

Söğütlüçeşme ile karşılaşan Büyükdere, maçın son dakikalarına 1-0 yenik girdi. Son dakikalarda kazanılan penaltıyı Evren gole çevirdi ve maç 1-1 bitti. Evren, maçın ardından Twitter sayfasına “Altı hafta sonra ilk puanımızı Nihat Doğan’ın teknik direktör olarak çıktığı maçta aldık” yazdı.
    DHA

Nihat Doğan Artık Bir Teknik Direktör ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßayanLar Teknik Direktör Olursa...

ßayanLar Teknik Direktör Olursa...

ßayanLar Teknik Direktör Olursa... Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma...
  2. Kadınlar Teknik Direktör Olursaa.....

Kadınlar Teknik Direktör Olursaa.....

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim;...
  3. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  4. Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim oldu bu sorumun cevabını bilen var mı ki bu sitede:S
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş