gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nihat Doğan askerliğini gazinoda değil Tunceli dağlarında yaptı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nihat doğan askerliğini nerede yaptı nihat doğan askerlik fotoları nihat doğan askerlik fotoğrafları haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Dün sizlere, Nihat Doğan Saba Tümer programına konuk oldu diye bilgiler aktarmıştık. Bu gün ise Facebook sayfasında Nihat Doğan'a karşı örgütlenen grubun iddialarını ve Nihat Doğan'ın bu iddialara verdiği cevabı sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. söylenenlere bakılırsa Nihat Doğan askerliğini Gazinoda yapmış. Lakin Nihat Doğan askerlik fotoları ile bu iddialara cevap verdi ve dedi ki, Nihat Doğan askerliğini Tunceli Dağlarında yaptı. Şimdi Nihat Doğan askerliğini nerede yaptı diyenler için, o haberi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. [​IMG]

Nihat Doğan’ın katıldığı televizyon programlarında askerliğini Tunceli dağlarında yaptığını ve komutanının şehit düştüğünü söylemesinin ardından, facebook'ta örgütlenen bir grup, sanatçının Artvin Borçka'da bulunan piyade birliğindeki gazinoda askerliğini yaptığını iddia etmişti.

GÖNÜLLÜ OLARAK ÇATIŞMA BÖLGESİNE GİTTİM

Bu haberlerin ardından hurriyet.com.tr'ye konuşan Nihat Doğan " Evet bu arkadaşların söyledikleri doğru. Ben o dönem Artvin’in Borçka İlçesi’ndeki 3’üncü Hafif Piyade Hudut Tabur Komutanlığı’nda askerliğimi yaptım. Orada iki ay kaldım. Sonra sıcak çatışmaların yaşandığı bölgeye gönüllü olarak gittim. Benim birliğim Bayburt'taydı. Ama biz 8-9 ay Tunceli dağlarındaydık. Bu arkadaşlar neden böyle bir şey yaptı anlamadım . Böyle komik bir şey mi olur. Bana 'güzel omlet yapıyordu' demişler. Baksınlar bakalım şimdi. Bu fotoğraf hiç gazinoda çekilmişe benziyor mu " dedi.

Nihat Doğan askerliğini gazinoda değil Tunceli dağlarında yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Özlü Nihat Doğan Sözleri Nihat Doğan'dan Özdeyişler Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, magazin basınında polemikleri ve söylediği özlü sözler ile de gündeme geliyor. Kimileri bu sözleri komik buluyor, ama Nihat Doğan harbiden bir felsefe ve ideoloji adamıdır. Nihat Doğan sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar. Bu bir savaştır ve benim bu savaştaki rolüm sakat sinektir! Biz sakat...
  3. Nihat Doğan Özlü Sözler

Nihat Doğan Özlü Sözler

nihat doğan sözleri, nihat doğan sözleri kısa Benim olmazsan taciz ederim( seda sayan'a) bitanesinden bitanesine cantanesinden cantanesine ben sensiz yapamıyorum gültanesinden gültanesine süper sözlere sahiptir. benim sevdiceğim olacak awrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı "ben helalimin yoluna gül serdirtmem(sdanın kuaförüne ilettiği not "ben seni.. çok...
  4. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş