gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim
    Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim

Bitanesinden Bitanesine
    Can tanesiden can tanesine
    Ben sensiz yapamiyorum
    Gül tanesinden gül tanesine
    E duy sesimi

Ben seni sevmekten bikmayacagim
    Tek seni sevmekten usanmayacagim
    Helalim alin yazim,baharim diger yarim
    Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim

Bitanesinden Bitanesine
    Can tanesiden can tanesine
    Ben sensiz yapamiyorum
    Gül tanesinden gül tanesine
    E duy sesimi

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan Bebeği!

Nihat Doğan Bebeği!

nihat doğan bebeği nihat doğan, survivor, ünlüler gönüllüler, 2011, bebeğini yaptılar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Geçtiğimiz günlerde ,Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının renkli simalarından Nihat Doğan'ın bilgisayar oyununun yapıldığından bahsetmiştik.Şimdi Doğan'ın oyuncak bebeği görücüye çıktı. İSMEK (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat veMeslek...
  2. Nihat Doğan sevgilisi

Nihat Doğan sevgilisi

nihat doğan sevgilisi yeni sevgilisi 2011 reklam filmi canan taş resimleri haberleri burada arkadaşlar. Sıradışı halleri ve konuşmaları ile Nihat Doğan sözleri Nihat Doğan replikleri ile herkesin ilgisini çeken şarkıcı Nihat Doğan Survivor yarışmasında da yine tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Kimilerimiz ona tepki gösterdi, kimilerimiz ise beğeni göstermişti. Survivor öncesi, Nihat Doğan Seda...
  3. Nihat Doğan Özlü Sözler

Nihat Doğan Özlü Sözler

nihat doğan sözleri, nihat doğan sözleri kısa Benim olmazsan taciz ederim( seda sayan'a) bitanesinden bitanesine cantanesinden cantanesine ben sensiz yapamıyorum gültanesinden gültanesine süper sözlere sahiptir. benim sevdiceğim olacak awrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı "ben helalimin yoluna gül serdirtmem(sdanın kuaförüne ilettiği not "ben seni.. çok...
  4. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş