gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nihat Doğan Chavez'in Cenazesine Katılacak!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Nihat Doğan Chavez'in Cenazesine Katılacak haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, sansasyonları ve ilginç sözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi çok iyi bilen Nihat Doğan bu kez de yeni bir haberle magazin basınının gündemine yerleşti. Doğan, geçtiğimiz gün ölen Venezuelalı lider Chavez'in cenazesine katılacakmış :D:D

Hayatını kaybeden Venezuella Devlet Başkanı Chavez'in cenazesine katılacak olan Nihat Doğan, bu sabah saat 06.15'te Alitalia'nın, Roma aktarmalı tarifeli seferiyle İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan, Caracas'a uçacak.

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Nihat doğan ne yaparsa ne söylerse arkasındayız pirimiz sensin Nihat hahaha

Nihat Doğan Chavez'in Cenazesine Katılacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  3. Nd chavez'in cenazesine yetişemedi

Nd chavez'in cenazesine yetişemedi

Cenaze törenine katılmak için Venezuela'ya giden şarkıcı Nihat Doğan, Caracas'taki törene yetişemedi...Türkiye saati ile gece 01.00 sularında Venezuela'ya ulaşan Doğan, "20 saate yakın bir yolculuktan sonra kazasız belasız Venezuela Caracas'a geldim... Buradan herkese selamlar saygılar" diye tweet attı. Fakat Nihat Doğan Venezuela'ya gitmesine rağmen törenlere yetişemedi. Ünlü...
  4. Nihat Doğan Büyük Gazze Yürüyüşüne katılacağını sosyal medyadan duyurdur.

Nihat Doğan Büyük Gazze Yürüyüşüne katılacağını sosyal medyadan duyurdur.

Nihat doğan gazze yürüyüşünde, nihat doğandan gazzeye destek, nihat doğan ınstagramdan dua etti Nihat Doğan sosyal medya hesabından 17 temmuz saat 17:00 de yapılacak Büyük Gazze Yürüyüşü için ,Abdullah Dilipaktan da destek istedi. İnstagram hesabın dan da tüm mazlumlar için Allah'tan yardım isteyen Ünlü sanatçı,herkese hayırlı sahurlar diledi. 7 Temmuz saat 17:00'da yapacağımız yürüyüş için...
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş