gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nihat Doğan 'dan İnanılmaz Tweet !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; nihat doğandan inanılmaz tweet hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, olay adam Nihat Doğan öyle bir tweet atmış ki okuyunca ben inanamadım doğrusu. Evet bu tweeti atmasına sebep bir takipçisinin attığı tweet ama o kadar ağır bir lafa gerek te olmadığını düşünüyorum. Buyrun siz karar verin :S

Twitter’da 300 bine yakın takipçisiyle sürekli etkileşim içinde olan Nihat Doğan, espri kaldıramadığını takipçilerinden birine attığı cevap ile göstermiş oldu. Nihat Doğan’ın ‘Kış gecesi en çok sevdiğim şey evde oturup DVD keyfi yapmaktır’ mesajına takipçilerinden birinin yazdığı ‘izzet de var mı?’ sorusuna ‘o bacınla beraberdi en son’ cevabı birçok takipçisi tarafından tepkiyle karşılandı.

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    yaniii ağır olmuş ama koptum yaaa hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sen mi ben mi :puha:

Nihat Doğan 'dan İnanılmaz Tweet ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Doğadan inanılmaz görüntüler!

Doğadan inanılmaz görüntüler!

doğadan ilginç görüntüler Doğa resimi, resimleri, nelerdir konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Hakikaten resimler sanatçının elincen çıkmış gibi :)
  3. Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Özlü Nihat Doğan Sözleri Nihat Doğan'dan Özdeyişler Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, magazin basınında polemikleri ve söylediği özlü sözler ile de gündeme geliyor. Kimileri bu sözleri komik buluyor, ama Nihat Doğan harbiden bir felsefe ve ideoloji adamıdır. Nihat Doğan sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar. Bu bir savaştır ve benim bu savaştaki rolüm sakat sinektir! Biz sakat...
  4. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş