gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nihat Doğan Derya Büyükuncu'nun Ailesine Küfretmiş!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

derya büyükuncu, nihat doğan, küfretmiş, survivor, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Derya Büyükuncu Survivor'da yaşadıklarını anlatmaya devam ediyor.Son yaptığı açıklamalar ise çok iddialı!Nihat Doğan ailesine küfretmiş!

Gazeteci Nazenin Tokuşoğlu'nn sorularına bakın nasıl cevap ermiş;

Nasıl dayandınız, el kol tacizine, hakarete?

Ben sevdiğim insanın gözünün içine bakarım. Onun gözünün içine bir kere bile bakmadım çünkü sevmiyorum. Sadece insan olarak saygı duydum yoksa katil olurdum. Sürekli küfretti. “Açtık, yorgunduk, kırdıysam özür dilerim” dedi. Ben senden daha çok açtım! Niye saldırmadım?

Niye?

Öyle bir isan değilim. Filozof gibi konuşarak olmuyor işte. Ama kimi oyununa geldi. Pascal ağabeyimdir, çok iyi insandır. Pascal’a yaptı tuttu, Asena’ya, Ebru’ya tuttu, bende tutmadı. Tefik’i saldı üstüme, kâr etmedi. Bende 10 peygamber sabrı var. Kendisi gibi halka oynuyorum sandı. Bir yıl daha kalsak da beni çığırından çıkaramazdı, patlama noktam yok.

“Sen yüzücü değil misin neden balık tutamıyorsun” dedi size. İnsan patlamaz ama güler, tiye alır, öyle robot gibi durdunuz. Bu da itici bulundu!

O da “Tenorum” diyor ama operalarda göremedik kendisini. “Hayvanseversin döner yiyorsun” dedi adam! “Vejetaryenim” demedim ki, hayvana zarar veremem, inek kesemem yani.

Kameraların olduğu yerler gerçeğin ne kadarıydı?

Görmediğiniz şeyler oldu tabii. İyi ki de görmediniz. Taner hep aynıydı, ilk 5 dakika komik, deli dolu. Mesela bir oyun kaybettik, o gün yeğenim bir yaşına giriyordu. Arkadaşlarla “İyi ki doğdun Arya” dedik. Nihat kızdı. “Yas tutacaksınız” diye bağırdı. Taner’le Tefik çok dalaştı. Nihat’ın kamera yokken ettiği küfürler söylenecek gibi değil. Kadın-erkek ayrımı da yoktu. Benim aileme bile küfretti.

Nihat Doğan Derya Büyükuncu'nun Ailesine Küfretmiş! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Yalan

Nihat Doğan - Yalan

Zorunamı gitti seni perişan edişim Ben sayamadım artık bu kaçıncı yemin edişin? Yalvarma boşuna şu halin gitmiyor hoşuma Senle olamam artık yazık oluyor genç yaşıma kimse benii daha kıramadı kıramaz annem bile bizim aramızı bulamaz senin gibilerle hiç işim olamaz haydi git yoluna bir daha beni aramayacakmış aşkını da kalbinde saklayacakmışş ssabahlara kadar aglayacakmış YALAN YALANNN...
  2. Nihat Doğan olmak :D

Nihat Doğan olmak :D

nıhat dogan esprılerı nihat doğan doğum tarihi nihat doğan doğum günü doğanın tarihi dogan dogum Herkesin hayatında en az bi kere güldügü bi isimdir Nihat Dogan.. Şu sıralar sanal alemin en iyi geyik malzemelerindende biridir ayrıca ben hoşuma gidenleri seçtim sizin için bakalım begenecek misiniz :) Nihat Doğan olmak ; Nihat Doğan Olmak ; Gol Attıktan Sonra Forması Yerine, Şortunu...
  3. Nihat Doğanın hayatı

Nihat Doğanın hayatı

nihat doğan kaç yaşında nihat doğan nereli ın hayatı dogan nereli ın memleketi neresi nihat doğan kimdir, kim, nereli, kaç yaşında, biyografi, hayatı, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Son günlerin en çok konuşulan adamı Nihat Doğan hakkında az önce bir takım merak duygularım depreşti ve araştırayım bu adamı dedim :) Hal ve hareketleri yanlış mı, doğru mu...
  4. Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Survivor, Ünlüler-Gönüllüler, Nihat Doğan, yurda döndü hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında 2.olan Nihat Doğan Havaalanında krallar gibi karşılanmış melekler... *'Survivor Ünlüler Gönüllüler' yarışmasında ikinci olan Nihat Doğan yurda dönüşünde yoğun bir ilgiyle karşılandı. Atatürk Havalimanı'na gelen hayranları Nihat Doğan'ı omuzlarına alarak...
  5. Nihat doğan sevenler buraya

Nihat doğan sevenler buraya

Melekler bi türlü anlamıyorum medya bu adamla neden bu kadar uğraşıyo benim gibi düşünenler varsa bekliyorum

Sayfayı Paylaş