gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

nihat doğan en kültürlü benim dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Didem Uzel ile yaşadığı aşkla gündeme bomba gibi düşen Nihat Doğan, 'Orada Neler Oluyor' programına katıldı. Uzel'le bir bütün olduklarını belirten yakışıklı türkücü, "Yemin ederim ki, hayatım boyunca ilk kez bir kadının peşinden koştum. Didem için 3 ay uğraştım" dedi. Doğan, sevgilisi için 'Didem, Didem' adlı parçayı da seslendirdi.

TORUN'A KIZDI!

Programın diğer konuğu Nurdan Torun'un eski sevgilisi Seda Sayan hakkında yorum yapmaya çalışmasına sinirlenen Doğan, reklam arasında stüdyoyu terk etti.

Torun programa veda ettikten sonra stüdyoya geri dönen ünlü türkücü, her zamanki esprili üslubuyla iddialı açıklamalar yaptı. İşte Doğan'ın açıklamaları:

EN KÜLTÜRLÜ BENİM

* Nihat Doğan sakal gibidir, kestikçe daha gür çıkar! Beni anlamayanların gözü kör, kalpleri mühürlü.

* Başrolde Nihat Doğan'ın oynadığı sinema filmi devam ediyor. Artık sakat sineği değil, 'Robin Hood'u oynuyorum.

* Kağıthane konserimden sonra, bir simitçinin elini öptüm. Amacım; nefsimi ve kibirimi yenmekti. Bunu başaramayanlar, batar!

* Türkücülerin içinde en kültürlü olan benim. Çoğu ilkokul mezunu ama ben liseyi bitirdim.

Kaynak : guncelhaber.com

nihat doğan en kültürlü benim dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Özlü Nihat Doğan Sözleri Nihat Doğan'dan Özdeyişler Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, magazin basınında polemikleri ve söylediği özlü sözler ile de gündeme geliyor. Kimileri bu sözleri komik buluyor, ama Nihat Doğan harbiden bir felsefe ve ideoloji adamıdır. Nihat Doğan sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar. Bu bir savaştır ve benim bu savaştaki rolüm sakat sinektir! Biz sakat...
  3. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  4. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...
  5. Nihat Doğan Özgecan İçin Ne Dedi?

Nihat Doğan Özgecan İçin Ne Dedi?

nihat doğan kimdir,nihat doğan özgecan için ne dedi,nihat doğanın özgecan için attığı tweet Nihat Doğan Özgecan hakkında ne söyledi? İki gün önce Mersin'de hunharca katledilen Özgecan Aslan hakkında attığı tweet ile herkesi şaşkına çeviren Nihat Doğan Survivor adasına gitmiyor. Türkiye'nin oldukça hasas olduğu konu hakkında Nihat Doğan'ın saygısızca attığı tweet herkesi ayağa kaldırdı....

Sayfayı Paylaş