gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Nihat doğan eurovision'dan elendiğimizi duyduuu

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

nihat doğan eurovision nihat doğan, eurovision, eleme, 2011 yüksek sadakat

evet arkadaşlarrve ve veee nihat doğannn eurovision'dan elendiğimizi duyduuu:uhu: Bizzat kendim gittim ropörtajj yaptımm çok üzgündüü ben ülkemi size emannet ettimm bebek gibi bakın sarın dedim ama sizz bakamdınız dedi çok mahçup oldum utandım :utan: yerin dibine girdimmmmmmmmm:uhu:
    İşte şimdi size o röpörtajı sunuyorum ayıp ayıp hepiniz utanınn bi sahip çıkamadınız bebeğee tüüü:tuu:

CeMoŞ: niho merhaba
    nihat doğan: oo merhaba cemoşşcumm hoşgeldin nassınnn:D
    CeMoŞ: iyiyim nihatcımm (cuma dikkat :789: ) sen nasılsın zayıflamışsın birazz?
    nihat doğan: evet ya biraz öyle oldu acım burda acımm accccc
    CeMoŞ:peki hakkında bazı söylentiler var onlariçin ne diyorsunn?
    nihat doğan:ne söylentisii o söylentiler beni çekemeyenlerin söylentilerii nihat doğan olmak ayrıcalıktırr nihat doğan tektirr kim ne demiş allasen cemoş lutfen söyle sizin oldun asabiyete bağladım :sinirli:söyle ne demişlerr
    CeMoŞ: valla niaht ilk söylentii "nihat doğan helikopterden atladıktan sonra adaya doğru değil, okyanusa doğru yüzmüş"doğrumu bu söylenti gerçekten okyanusamı yüzdün?
    nihat doğan: ya evet öyle bişeolmuştu şimdi delikanlı adamız anadolu çocuğuyuzz yalan söylemek bize yakışmazz ben atlayınca biraz yönümü kaybettim sanırsam ondan okyanusa yüzdüm yoksa başka bişedeğilyani heryer su şaşırıyor insan
    CeMoŞ: :hmm: anladım sanırsammm :S şimdi sana kötü bir haberim var nihat ülkenden bu haber eminim çok üzüleceksinn ama yapacak bişe yok metin ol yavrum:kiamam:
    nihat doğan: ne en noldu çabuk söyle cemeoş allah aşkına yaradan aşkına söyle noldu ülkeme hıı nolduu nallahhhımmmm :uhu:
    CeMoŞ: :hmm: nihooo yüksek sadakat varyaa hani eurovisiona katıldıı bilin demii
    nihat doğan: evet evet bilimm erovizyona katıldı biizm için temsil için nolduonaa uçaklarımı düştü geçmi kaldıalr katılamadıkmı yoksa:S
    CeMoŞ: :hmm: hayır daha kötü katıldık ama ama şeyy kem küm of küf lem lüm:S:S nasıl desemkii
    nihat doğan: :S:S:S:S:hmm:
    CeMoŞ: nihoo biz elendikk gidemedik:uhu:
    nihat doğan: :abo::abo: neyyy elendikmiiii:uhu::cry: nasıl elendik eledi bizi eledim eledimm erovizyona gönderimmm ley elyy limee leyy hahooo hahooooooo:uhu: :cry:
    CeMoŞ: :uhu::uhu: nihat sakin ol dünyanın sonu değil seneye yine katılırızz
    nihat doğan: seneye ben katılıcamm tüm dünyaa görsün türk gücü tük delikanlısını anadolu çocuğunuuu herkese gösterimcemm nasıl şarkı söylenirr nihat doğan olmak ayrıcalıktırrr
    CeMoŞ::zonked: eminmiisn nihat? dünyaya yazık etmee :zonked:
    nihat doğan: hayır emin değil nihatımm nihat doğanım bennnn:melo:
    CeMoŞ: :S:S :zonked: hönkk!!! :hmm:
    nihat doğan: hep o asena yüzündne heppp biliyorum beno yaptı elenmemize sebep olduu
    CeMoŞ: :S:S buyurrr:zonked: ne alakası var niho yaa ase senin yanında değilmii nasıl yapacak onu
    nihat doğan: yaparr yaparrr empatii telepati sempati duyar yien yapar onun adı asenaa o herşeyi yaparr ama dur ben seneye katılayımda görsün nihatı aseye de dünyadaa
    CeMoŞ: :hmm: neyse nihat ben gitmem lazım artıkk seninle sohpet güzeldi buarada ben MeleklerMekanı diye bir kadın sitesinde ediitörüm ordaki herkes seni çok seviyor hepsi sana desetkk slm söylediler niho üzülmesin bizonun arkasındayız dedilerr iyi bak kendien aseye dikkat taner çatlakk oldumu hadi allaha emanet ol iyi adalar:S
    nihat doğan: biliyorum ya MeleklerMekanını bilmeyenmi varr tüm kadınlar çiçektr melektirrr bende herkese çok slm ediyorumm destekelriniziçind e çok teşşekürediyorum:uhu: ve son olarak şunu diyorumm nihat doğan olmak ayrıcalıktırrrrr:tik:

evet arkadaşlar işte böyle nihatcığımlaasohpet ettikkona bu kötü haberi ben verdim alıştıra allıştıraaa yine olurda bi gün adaya yolum düşerse yine sohpet ederim nihatlaaşimdilik hoşçakalın:6:

beyazlale, VİŞNE, nese355 ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha Adam gibi adam nihat doğan.... Erkek adamın kalemi silgisinden önce bitmez lafı kulaklarımda hala hahahahahhahha:D:D:D:D:D:D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    hahaha tam komedi olmuş yaa
    nihatın eurovision buluşması harika olmuş cemo
    ellerine sağlık usta :D:D

nese355 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Cok guzel olmus:))

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hahahahahaha :D allahım ya Nihatta gitti arada :D

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

cemoş delisin yaa hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    gitmişken asenaylada yapsaydın ropörtajj:789:

CeMoŞ bunu beğendi.
  8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: koptum yaa çok güzel olmuşş :haha: cemoş sen bi harikasın :haha:

yanlıs nihatın tepkilerinden çok cemoşun soruları kem kümleri beni kopardı :haha:

ayyyyyy :haha:

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Allah emii............. hahaha
    alıştıra alıştıra haber verdin öle mi?? ne alıştırması be..?? hahaha
    sen direk adamın suratına demişin... utanmasan uçaktan iner inmez nihattt elendikk diye bağıracakmışın.. hahaha
    SÜPERSiN CNM YAA...
    BAYILDIM GÜL GÜL KOPTUM.....
    ALEM BİŞİYSİN SEN.....
    Bizimle bu özel ddiyaloğu paylaştığın için teşekkür ederim sanaa....... hahaha

VİŞNE ve CeMoŞ bunu beğendi.
  10. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Ustam Cemoş ve bendeniz GREY hiçbir masraftan kaçınmayarak Dominik Cumhuriyetine yani survivor adasına gittik :D:D
    Nihat ile hindistan cevizi ve koko yedik.

Çok olaylarla karşılaştık ama yılmadık Nihat'ı teselli ettik çünkü o ülkesinden iki insan görmüştü ve bu duruma dayanamayarak ağladı.
    İşte size Survivor çekim hatıralarımız kameranın arkasında yer alan bendim. İnanmayanlar için işte size Ustam Cemoş ve Nihat Doğan'ın resminin yer aldığı fotoğrafı ekliyorum.

Sakın Ustam Cemoş'a kilolu diye bakmayın Dominik'in havası çarptı bizi. Ülkemize döndüğümüzde eski fit vücutlarımıza geri dönmüş olduk :D:D

İşte size çekim hatıralarımız. Herşer gazatacılık için herşey MM için :D

Telif hakları bizde saklıdır. Bizzat kendim yaptım izinsiz alıntı yapmayalım.:D:D
    grey ​

Son düzenleme: 12 Mayıs 2011
    ßeLeN, EnCey, nese355 ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  11. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    süpersinizz ya...
    walla gözümle görmesem inanmazdım ammaaa şimdi inandım gittiğinize... hahaha

CeMoŞ ve GREY bunu beğendi.
  12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    cemoş sen ne tombik tombik hatta dombiliymişin valla sadmin görmesinn dombili lafı gereçk olur :haha:

CeMoŞ ve GREY bunu beğendi.
  13. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Allah sizi napmasın deliler :D:D

GREY ve CeMoŞ bunu beğendi.
  14. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Bize ustam ve bana kilolu diyenler için işte biz.
    Biz kilolu değiliz Dominik bizi fazla etkiledi. Ülkemize dönünce eski halimize döndük :D:D

^hilal^, nese355 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  15. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yemin ederim şu anda gülmekten küçük dilim görünüyor hahaha Yok böyle bişey ya Cemoş sen piçoların süzmesisin hahaha Koptum vallahi billahi tillahi koptum hahaha Süzme piçomenmin, mükemmel ötesi bir iş çıkarmışsın, emin ol ki sanki Nihat Doğan konuşmuş gibi yazmışsın hahaha

Gel öpecem vallahi bırakmam öpecem, gıdığını mıdığını öpecem :kiss: hahaha Ayy gülmekten ellerim boşaldı klavyeye basamıyom hahaha Konuda açamam şimdi hahaha Sinirlerim bozuldu uyyyy hahaha Cemoş sen bir süzme piçosun tee okaaa hahaha Başka söze gerek yok tek kelimeyle süzmesin hahaha

GREY ve CeMoŞ bunu beğendi.
Nihat doğan eurovision'dan elendiğimizi duyduuu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Özlü Nihat Doğan Sözleri Nihat Doğan'dan Özdeyişler Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, magazin basınında polemikleri ve söylediği özlü sözler ile de gündeme geliyor. Kimileri bu sözleri komik buluyor, ama Nihat Doğan harbiden bir felsefe ve ideoloji adamıdır. Nihat Doğan sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar. Bu bir savaştır ve benim bu savaştaki rolüm sakat sinektir! Biz sakat...
  3. Nihat Doğan Özlü Sözler

Nihat Doğan Özlü Sözler

nihat doğan sözleri, nihat doğan sözleri kısa Benim olmazsan taciz ederim( seda sayan'a) bitanesinden bitanesine cantanesinden cantanesine ben sensiz yapamıyorum gültanesinden gültanesine süper sözlere sahiptir. benim sevdiceğim olacak awrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı "ben helalimin yoluna gül serdirtmem(sdanın kuaförüne ilettiği not "ben seni.. çok...
  4. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş