gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nihat Doğan gözyaşlarına boğuldu Saba Tümer'in programında

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nihat doğan ağladı nihat doğan saba tümer'le bugün programı nihat doğan aşk hayatı nihat doğan sevgilisi haberleri burada arkadaşlar. Saba Tümer'in porgramına konuk olan Nihat Doğan ağladı Melek'lerim. Saba Tümer'le Bugün Nihat Doğan konuğu oldu ve yaptığı çarpıcı açıklamalarda gözyaşlarına hakim olamadı. Nihat Doğan sevgili özlemini ve annesine olan bağlılığını gözyaşlarıyla anlattı ve Nihat Doğan aşk hayatı hakkında da bakın neler konuştu Melek'lerim; [​IMG]

Bugün "Saba Tümer'le Bugün" programına konuk olan Nihat Doğan gözyaşlarına hakim olamadı.

Doğan, aşk hayatını ve annesine olan sevgisini anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Doğan; "Çok isterdim şu anda başını göğsüne koyup ağlayabileceğim bir sevgilimin olmasını. Ben şimdiye kadar aşk yaşayamadım. Halka olan büyük sevgimin nedeni de belki böyle bir aşka kavuşamamış olmamdır. Rabbim bütün anaları, babaları evlatlarına, evlatları da analarına babalarına bağışlasın. Çok zor gerçekten. Büyük bir şehirde anasız babasız büyümek çok zor. Bir anadolu çocuğu olarak büyümek çok zor. Annecim, sana bir kez daha söylüyorum, seni çok seviyorum. Allah'la senedimiz yok. Mesele hakka kavuşmaksa, ölüm düğün gibidir bana. Babamı kaybettiğimde hayatın zorluğunu anlayamamıştım ama annemi kaybedersem nasıl yaşarım. Babam her zaman şunu söylerdi; "Adamın birini dövmüşler. Dayak yerken hep ah arkam demiş. Dövenler bu kez önüne geçip yüzüne vurmaya başlamışlar. Adam yine ah arkam demiş. Adama sormuşlar. Biz senin yüzüne vuruyoruz neden arkam diyorsun diye. Adam da demiş ki, benim arkam olsa siz bana böyle vurabilir misiniz?"

Nihat Doğan gözyaşlarına boğuldu Saba Tümer'in programında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saba Tümer'in programında gelen evlenme teklifi

Saba Tümer'in programında gelen evlenme teklifi

saba tümerle bu gece pelin karahan saba tümer ile bu gece pelin karahan tümer evli mi evlimi evlendi mi güzel oyuncularımızdan Pelin Karahan katıldığı tv programında hayranından evlenme taklifi alan güzel oyuncunun tepkisi ne oldu..... CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI! KAVAK YELLERİ'NİN GÜZEL OYUNCUSU PELİN KARAHAN, CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI. Kanal D'de ekrana gelen Kavak...
  2. Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu!

Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu!

Bu konu; Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her haftasonu yayınlanan Survivor 2013 heyecanlı mücadelelre sahne oluyor. Açlık ve zor koşullarla mücadele eden ünlüler adası sakinlerinden Irmak Atuk gözyaşlarına boğuldu. Yarın akşam izleyeceğimiz bu bölümde bakalım neler olacak? Geçtiğimiz günlerde Gönüllüler'den Duygu Çetinkaya takım...
  3. Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu!

Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu!

ırmak atuk survivor ırmak ırmak atuk haberleri Sevgili melekler, Survivor 2013'ün bayanlar birincisi Irmak Atuk, çıktığı tv programında gözyaşlarına boğuldu. Canlı yayına çıkan Irmak Atuk, Acun Ilıcalı'nun sağ kolu Esat Yontuç'la Survivor Adası'nda aşk yaşadığı iddiaları karşısında daha fazla dayanamdı. Bu iddiaları canlı yayında yanıtlayan Atuk, "Bekar bir insanım o da bekar böyle bir...
  4. Saba Tümer'in Yerine Kim Geçecek?

Saba Tümer'in Yerine Kim Geçecek?

saba tümer haberleri saba tümer Sevgili melekler, başarılı sunucu Saba Tümer'in Show Tv ile yollarını ayırmasından sonra, yerine kimin geleceği merak konusu olmuştu. Ve nihayet o isim açıklandı. Habertürk’ün sevilen ekran yüzlerinden Simge Fıstıkoğlu, Show TV ile anlaştı. Show TV'de yeni yayın döneminde Saba Tümer'in olmayacağı, Saba Tümer’in yerine gelecek ismin Habertürk’ün güzel ekran...
  5. Saba Tümer'in Yeni İmajı!

Saba Tümer'in Yeni İmajı!

saba tümer, saba tümer haberleri, saba tümer saçları Sevgili melekler, programcı Saba Tümer, yeni sezon için yepyeni bir imaja büründü. Sarı saçlarını koyulaştırıp, sarışınlıktan vazgeçen Tümer'in yeni sezonda hangi kanalda yer alacağını fanları merakla bekliyor.

Sayfayı Paylaş