gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Nihat Dogan HiP HoP'cu OLdu ...

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

nihat doğan resmi web sitesi
    Nihat allah seni napmasin emiii :D:D:D
    Bu halin ne senin yaaa :D:D:D

Zaten sevmezdim seni, simdi tamamen kopmussun :D:D:D

Buyrun meleklerim belki siz begenirsiniz yeni imajini :D:D:D
    (sadece imajini elestiriyorum, albümünü dinlemedim :))

Şarkıcı Nihat Doğan’ın yeni albümü 1071 çıktı!

Yeni imajı için Kemal Doğulu’yla çalışan Doğan, albümün çıkış şarkısı 1071’in Malazgirt Savaşı ’nı anlattığını söyledi: “1071, Türk-Kürt kardeşliğinin, bir araya gelişin öyküsü. Şarkı şiirle başlayıp, R&B ve hip hop’la sürüyor.”

Nihat Dogan HiP HoP'cu OLdu ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hip hop’ın kralı Jay-Z oldu

Hip hop’ın kralı Jay-Z oldu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nihat Doğanın hayali gerçek oldu

Nihat Doğanın hayali gerçek oldu

nihat doğan survivor, nba, nba hayali gerçek oldun arkadaşlar. Nihat Doğan'ın NBA hayali, Survivor ödül oyununu kazanması ile gerçekleşti Melek'lerim:) Nihat Doğan’ın NBA hayali “Survivor” adasında gerçek oldu. Ödül oyununu kazanan Doğan, Miami Heat-Chicago Bulls maçını en ön sıradan izledi. Dominik’ten Miami’ye “Survivor” adasında NBA bilgilerini konuşturarak pek çok kişiyi...
  3. Nihat Kahveci Kapkaççı Kurbanı Oldu....

Nihat Kahveci Kapkaççı Kurbanı Oldu....

Nihat Kahveci Haberi Nihat Kahveci Hırsız Kurbanı Nihat Kahveci bir zamanların Bjk li oyncularından biri bir aralar ispanya takımında oynamıştı ama şuan nerde ne yapıyor bilgim yok yani aslında Bir BJK li olduğum için Bjk yi bıraktıktan sonra ilgilenmedim ...:) Nihat Kahveci Hırsız Kurbanı Eşi Pınar Kahveci ile Alaçatı'da tatil yapan Nihat Kahveci'ye kapkaççı şoku! Önceki akşam...
  4. Survivor final yarışmacıları Nihat ve Hasan oldu

Survivor final yarışmacıları Nihat ve Hasan oldu

survivor 2012 final 2012 survivor birincisi kim oldu Merhaba Sevgili Melek'ler, 2012 Survivor final yarışmacıları belli oldu. Kıbrıs'a final için giden Survivor Begüm, Anıl, Hasan ve Nihat arasında oylamalar sonrasında kalan iki isim Nihat ve Hasan oldu. Bakalım 2012 Survivor birincisi kim olacak :) Umarım Nihat olur çünkü benim oyum Nihat'tan yana :) Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki...
  5. Nihat Altınkaya'nın Yeni Dizisi Belli Oldu !

Nihat Altınkaya'nın Yeni Dizisi Belli Oldu !

Bu konu; Nihat Altınkaya'nın yeni dizisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2012 'nin bitmesi yarışmada ki ünlülerden bazılarının işine yaradı. Pek te fazla ekranlarda olmayan Özge Ulusoy bayağı bir parladı, sezonun parlayan yapımlarından Bugün Ne Giysem'de yorumculuk yapmaya başladı. Finalistlerden Hasan da bir sinema filmi projesi için kolları sıvadı. Ve...

Sayfayı Paylaş