gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nihat Doğan kendini aklamak için 650 kişiye dava açıyor !

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

1049093_620x410.jpg Özgecan’ın vahşice öldürülmesinin ardından attığı tweet ile tepki toplayan Nihat Doğan, arkasına avukat ordusu alıp “Ne yıkıldım, ne sindim, ne kortum” dedi.
    "HESAP VERECEKLER"
    Gazeteci Tayyar Işıksaçan'a konuşan Doğan, Mersin’de Özgecan Aslan’ın katledilmesinin ardından oyuncu Ahu Sungur’a, “Siz de mini eteği giyip, soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” demiş, tweet’i kısa sürede olay yaratınca silmişti. Olayın ardından hakkında çeşitli suç duyurularında bulunulan ve herkes tarafından dışlanan şarkıcı, son yılların en büyük dava operasyonuna başladığını şu sözlerle duyurdu: “Yazdıklarımın hepsi ve yazılanların hepsi çok önemli hukukçular tarafından tek tek inceleniyor. 650 dosya hazırlandı. Ne yıkıldım, ne sindim, ne korktum. Herkes ama herkes görecek ki Nihat Doğan anasının ak sütü gibi ak ve masum çıkacak. Sonra ben bana yapılanlardan değil anamın gözlerinden akıtılan yaşın hesabını soracağım onlardan.”

Nihat Doğan kendini aklamak için 650 kişiye dava açıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hollandalı yolcular THY'ye dava açıyor

Hollandalı yolcular THY'ye dava açıyor

9 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasına ilişkin, Hollandalı yolcular THY'ye dava açmaya hazırlanıyor. İstanbul-Amsterdam seferini yaparken, Schiphol Havaalanı'na inişi sırasında düşen THY’nin adlı uçağının Hollandalı yolcuları, THY'yi dava etmeye hazırlanıyor. Davanın sebebi ise THY'nin verdiği kaza yardımlarının yetersiz bulunması. Hollanda basınında yer alan haberlere göre THY, kazadan...
  2. Maliye'den Doğan Grubu'na dava

Maliye'den Doğan Grubu'na dava

Maliye Bakanlığı, Doğan Yayın Holding AŞ aleyhine 100 bin TL manevi tazminat davası açtı. Edinilen bilgiye göre söz konusu dava, ''Doğan Yayın Holding AŞ nezdindeki vergi incelemesiyle ilgili olarak, gerek holding tarafından yapılan açıklamalar gerekse medyada çıkan haber ve açıklamalardaki suç teşkil eden unsurların, Maliye Bakanlığı'nın manevi şahsiyeti ve personele yönelik haksız isnat ve...
  3. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  4. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...
  5. Nihat Doğan Özgecan İçin Ne Dedi?

Nihat Doğan Özgecan İçin Ne Dedi?

nihat doğan kimdir,nihat doğan özgecan için ne dedi,nihat doğanın özgecan için attığı tweet Nihat Doğan Özgecan hakkında ne söyledi? İki gün önce Mersin'de hunharca katledilen Özgecan Aslan hakkında attığı tweet ile herkesi şaşkına çeviren Nihat Doğan Survivor adasına gitmiyor. Türkiye'nin oldukça hasas olduğu konu hakkında Nihat Doğan'ın saygısızca attığı tweet herkesi ayağa kaldırdı....

Sayfayı Paylaş