gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nihat Doğan Özgecan İçin Ne Dedi?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nihat doğan kimdir,nihat doğan özgecan için ne dedi,nihat doğanın özgecan için attığı tweet nhtdğn özgecn.jpg
    Nihat Doğan Özgecan hakkında ne söyledi? İki gün önce Mersin'de hunharca katledilen Özgecan Aslan hakkında attığı tweet ile herkesi şaşkına çeviren Nihat Doğan Survivor adasına gitmiyor. Türkiye'nin oldukça hasas olduğu konu hakkında Nihat Doğan'ın saygısızca attığı tweet herkesi ayağa kaldırdı. Nihat Doğan tweetinde "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” yazdı. Nihat Doğan'ın bu tweetinin ardınadan Survivor kadrosundan çıkartıldığı öğrenildi.

Özgecan Aslan'ın katledilmesinden sonra attığı tweet ile dikkatleri üzerine çeken Nihat Doğan hakkında Acun Ilıcalı son kararı verdi. Nihat Doğan Survivor'a gitmiyor.

Türkiye'yi yasa boğan, bindiği minibüs şoförü tarafından vahşice katledilen Özgecan Aslan'ın ölümünün ardından attığı tweet ile gündeme oturan Nihat Doğan hakkında Acun Ilıcalı son kararı verdi. Nihat Doğan Survivor'a gitmiyor.

Özgecan Aslan'ın ölümü ile sosyal medyada konu hakkında milyonlarca paylaşım yapılırken türkücü Nihat Doğan’ın attığı “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” şeklindeki tweeti tepki çekti. Doğan, tepkiler sonrası tweeti sildi.

Acun Ilıcalı da gelen tepkiler üzerine Nihat Doğan'ı Survivor kadrosundan çıkardı.

Doğan'ın attığı tweet sonrası Twitter'da binlerce insan #NihatVarsaSurvivorBoykot etiketiyle kampanya başlatmıştı.
    DÜN TÜM TÜRKİYE'DEN BÖYLE ÖZÜR DİLEDİ

Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili şok bir tweet atan ve büyük tepki toplayan Nihat Doğan Beyaz Tv kanalında yayınlanan Beyaz Futbol programına canlı yayında telefonla bağlanarak tüm Türkiye'den özür diledi ve yemin ederek mesajı o düşünce ile atmadığını açıkladı.

Üzüntüsünü de dile getiren Doğan canilerin en ağır ceza ile cezalandırılmasını isterken herkesten özür diledi

NİHAT DOĞAN KİMDİR?

Nihat Doğan (d. 13 Şubat 1977, İstanbul),[1] Kürt[2] kökenli Türk halk müziği şarkıcısı. 1994'te yayımlanan Kırdın Kalbimi ile profesyonel müzik kariyerine başladı. 2011'deki Survivor Ünlüler-Gönüllüler ile popülerliğini artırdı.

Hayatı
    Nihat Doğan, İstanbul'da doğdu. On bir yaşındayken babasını kaybetti.[1] Ailesinin büyükleri tarafından Muş'a götürülmek istendi fakat gitmek istemediğinden İstanbul'da kaldı.[1] Avcılar'daki bir çay bahçesinde istek üzerine bir şarkı söylemesiyle orada bulunan fakat Almanya'da ikâmet eden bir çiftin önerisiyle Almanya'ya gitti. Bir sene orada kaldı fakat star olamayacağını düşünüp Türkiye'ye geri döndü.Müzik kariyerine 1994 yılında Kırdın Kalbimi adlı albümüyle başladı. 2011 yılında Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur.

22 Ekim 2012 tarihinde Nihat Doğan, Twitter hesabında İstanbul 1. Amatör Lig 3. Grup’ta yer alan Büyükderespor'un teknik direktörü olduğunu açıkladı. Fakat Doğan, antrenör diplomasına sahip olmadığı için resmi olarak Büyükderespor'un teknik direktörü değil. Türkiye Futbol Federasyonu'nun "Sözleşmeli bir antrenöre sahip bir kulüpte, gerekirse bir yönetici, antrenör kulübede olmasa bile takımın başında yer alabilir." kuralına dayanarak Doğan, yönetici kartıyla sahaya çıktı.

Ayrıca Nihat Doğan, kendini muhafazakâr demokrat olarak tanımlamaktadır.

2. Arif degirmen

Arif degirmen Forum Okuru

yobaz zihniyetin hepsi aynı

THESECRET bunu beğendi.
Nihat Doğan Özgecan İçin Ne Dedi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nihat doğan en kültürlü benim dedi

nihat doğan en kültürlü benim dedi

Didem Uzel ile yaşadığı aşkla gündeme bomba gibi düşen Nihat Doğan, 'Orada Neler Oluyor' programına katıldı. Uzel'le bir bütün olduklarını belirten yakışıklı türkücü, "Yemin ederim ki, hayatım boyunca ilk kez bir kadının peşinden koştum. Didem için 3 ay uğraştım" dedi. Doğan, sevgilisi için 'Didem, Didem' adlı parçayı da seslendirdi. TORUN'A KIZDI! Programın diğer konuğu Nurdan...
  2. Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Özlü Nihat Doğan Sözleri Nihat Doğan'dan Özdeyişler Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, magazin basınında polemikleri ve söylediği özlü sözler ile de gündeme geliyor. Kimileri bu sözleri komik buluyor, ama Nihat Doğan harbiden bir felsefe ve ideoloji adamıdır. Nihat Doğan sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar. Bu bir savaştır ve benim bu savaştaki rolüm sakat sinektir! Biz sakat...
  3. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...
  4. Nihat Doğan kendini aklamak için 650 kişiye dava açıyor !

Nihat Doğan kendini aklamak için 650 kişiye dava açıyor !

Özgecan’ın vahşice öldürülmesinin ardından attığı tweet ile tepki toplayan Nihat Doğan, arkasına avukat ordusu alıp “Ne yıkıldım, ne sindim, ne kortum” dedi. "HESAP VERECEKLER" Gazeteci Tayyar Işıksaçan'a konuşan Doğan, Mersin’de Özgecan Aslan’ın katledilmesinin ardından oyuncu Ahu Sungur’a, “Siz de mini eteği giyip, soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından...
  5. Nihat Doğan'ın Özgecan Tweet'i Hakkında Karar Verildi !

Nihat Doğan'ın Özgecan Tweet'i Hakkında Karar Verildi !

Nihat Doğan'a savcıdan takipsizlik kararı! İşte sıcak gelişmeden detaylar... Kararda, Özgecan'ın ölümü ardından birçok üzüntü mesajı atan Ünlü şarkıcının Ahu Sungur'a attığı özel mesaj üzerinde oynama yapılarak sanki genele atmış gibi algı oluşturulmaya çalışıldığı kaydedildi. Şarkıcı Nihat Doğan hakkında Mersin'de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesinin ardından yazdığı bir...

Sayfayı Paylaş