gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113

Nihat Doğan Pascal Kavgası Video

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan pascal kavgası nihat ve pascal kavgası dogan doğan video video Nihat doğan ile pascal nouma malesef birbirine girmiş ve yumruk yumruğa kavga etmiş erkadaşlarım. Yazık gerçekten yazık

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu ünlülerin yarışmadan kazanacakları paraya ihtiyaçları yok, orda ki amaçları eğlenmek ve popileritelerini arttırmak. Eğlenmek için gittikleri yerde, nasıl birbirlerine giriyorlar anlamış değilim. Sözde topluma olmuş kişiler, örnek olacakları yerde kavga ediyorlar. Çok ayıp ve cidden de çok yazık, hemde çok...

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    çamurlu çamurlu hallerien bakınyaa allahım yerrppim hahaha kavgadan kimse diskalifiye olmadımı yada olacakmıı olması lazımm
    harbii komikler yaa çamurlu kavga hahahaha

Nihat Doğan Pascal Kavgası Video konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Pascal Nihat Doğancıları öptü

Pascal Nihat Doğancıları öptü

pascal, nihat doğan, survivor, kavgası ve sonrasındaki haberleri burada arkadaşlar. Pascal Survivor'dan diskalifiye edildikten sonra Nihat'çılar tarafından tepki göreceğini düşünüyorduk. Oysa ki Pascal Nihat'çıları bakın da nasıl öpmüş:) İŞte o haber Melek'ler. Dominik'teki Survivor yarışmasında şarkıcı Nihat Doğan'a saldırdığı için diskalifiye edilen eski futbolcu Pascal Nouma,...
  3. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  4. Nihat doğan olmak 2012

Nihat doğan olmak 2012

Nihat doğan olmak ne demek bilmeyenler için araştırdık bulduk arkadaşlarım :D Kendisini sevgi ve saygıyla anıyor başarılar dilioruz. Kralsın Nihat :D:D Nihat Doğan Olmak; Lady Gaga'nın etten elbisesini kıskanıp lahmacundan kravat takmaktır. Nihat Doğan Olmak; elinde kumanda olduğu halde kalkıp televizyonun tuşlarıyla kanal değiştirmektir. Nihat Doğan Olmak; dondurmaya ekmek banarak...
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş