gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nihat Doğan Survivor Yenilgisini Unutamamış!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan, survivor yenilgisi, neler söyledi, hazmedememiş, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,

Nihat Doğan Survivor'da aldığı yenilgiyi bir türlü unutamış anlaşılan..Yarışmanın bitiminden beri evden dışarı çıkmayan Doğan,geçtiğimiz akşam bir düğüne katılmış ve bakın neler demiş melekler;

“10 gündür evden çıkmadım. Çok yerden iş ve konser teklifleri geliyor ama hiçbirini kabul etmedim. Biraz daha ailemle zaman geçirip dinlendikten sonra işime bakacağım” dedi.

Nihat Doğan, gecede yakın arkadaşlarıyla dertleşirken de “Survivor benim hakkımdı. Herkes her şeyi biliyor” şeklinde konuştu...

''Yenilen pehlivan güreşe doymazmış!'' misali ,ister misiniz Nihat Doğan bir daha ki survivora da katılsın? hahaha

Nihat Doğan Survivor Yenilgisini Unutamamış! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Survivor, Ünlüler-Gönüllüler, Nihat Doğan, yurda döndü hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında 2.olan Nihat Doğan Havaalanında krallar gibi karşılanmış melekler... *'Survivor Ünlüler Gönüllüler' yarışmasında ikinci olan Nihat Doğan yurda dönüşünde yoğun bir ilgiyle karşılandı. Atatürk Havalimanı'na gelen hayranları Nihat Doğan'ı omuzlarına alarak...
  3. Nihat doğan sevenler buraya

Nihat doğan sevenler buraya

Melekler bi türlü anlamıyorum medya bu adamla neden bu kadar uğraşıyo benim gibi düşünenler varsa bekliyorum
  4. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş