gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı 88863.jpg
    Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı.

Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada konu hakkında milyonlarca paylaşım yapılırken türkücü Nihat Doğan’ın attığı bir tweet tepki çekti. Doğan, tepkiler sonrası tweeti sildi.

Acun Ilıcalı da gelen tepkiler üzerine Nihat Doğan'ı Survivor kadrosundan çıkardığı iddia edildi.. Doğan'ın attığı tweet sonrası Twitter'da binlerce insan #NihatVarsaSurvivorBoykot etiketiyle kampanya başlatmıştı.
    NİHAT DOĞAN AÇIKLAMA YAPTI
    Konuyla ilgili Twitter'dan açıklama yapan Nihat Doğan şunları söyledi; " Şunu herkes bilinki; Survivorle var olmadım Survivorle bitmem. Acun Ilıcalı abime ve projesine zarar gelmemesi adına kendisinden affımı istedim."

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    çok iyi olmuş hatta ülkeden çıksın bu adam

THESECRET bunu beğendi.
  3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    Büyük gaf yaptı ,bu sefer şapa oturdu. Twetter takipçileriyle atışırken bunların başına geleceğini hesap edemedi.

4. mehmet bozok

mehmet bozok Forum Okuru

5. ayşegul sahin

ayşegul sahin Forum Okuru

insanlar ne cabuk gecmislerinde yaptıklarını unutuyorlar ahlak kumkumalağı yapıyorlar,acun beye saygılar

6. Handan-35

Handan-35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    13
    SENİ YAPAMAMIŞLAR NİHAT, OLMAMIŞSIN. SADECE DOĞMUŞSUN!!!

THESECRET bunu beğendi.
Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Nihat Doğanın hayatı

Nihat Doğanın hayatı

nihat doğan kaç yaşında nihat doğan nereli ın hayatı dogan nereli ın memleketi neresi nihat doğan kimdir, kim, nereli, kaç yaşında, biyografi, hayatı, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Son günlerin en çok konuşulan adamı Nihat Doğan hakkında az önce bir takım merak duygularım depreşti ve araştırayım bu adamı dedim :) Hal ve hareketleri yanlış mı, doğru mu...
  3. Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Survivor, Ünlüler-Gönüllüler, Nihat Doğan, yurda döndü hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında 2.olan Nihat Doğan Havaalanında krallar gibi karşılanmış melekler... *'Survivor Ünlüler Gönüllüler' yarışmasında ikinci olan Nihat Doğan yurda dönüşünde yoğun bir ilgiyle karşılandı. Atatürk Havalimanı'na gelen hayranları Nihat Doğan'ı omuzlarına alarak...
  4. Nihat doğan sevenler buraya

Nihat doğan sevenler buraya

Melekler bi türlü anlamıyorum medya bu adamla neden bu kadar uğraşıyo benim gibi düşünenler varsa bekliyorum
  5. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...

Sayfayı Paylaş