gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nihat Doğan - Yalan

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Zorunamı gitti seni perişan edişim Ben sayamadım artık bu kaçıncı yemin edişin? Yalvarma boşuna şu halin gitmiyor hoşuma
    Senle olamam artık yazık oluyor genç yaşıma

kimse benii daha kıramadı kıramaz annem bile bizim aramızı bulamaz senin gibilerle hiç işim olamaz haydi git yoluna

bir daha beni aramayacakmış aşkını da kalbinde saklayacakmışş ssabahlara kadar aglayacakmış YALAN YALANNN
    benim gibisini bulamayacakmışş hiç sözümden cıkmayacakmış başka kimseye bakmayacakmış yalannn yalannn [​IMG]
    YALAN YALAN YALAN Benim gibisini bulamayacakmış YALAN başka kismeye bakmyacakmışş YALANNNN YALANNNNNNNN

Nihat Doğan - Yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Survivor, Ünlüler-Gönüllüler, Nihat Doğan, yurda döndü hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında 2.olan Nihat Doğan Havaalanında krallar gibi karşılanmış melekler... *'Survivor Ünlüler Gönüllüler' yarışmasında ikinci olan Nihat Doğan yurda dönüşünde yoğun bir ilgiyle karşılandı. Atatürk Havalimanı'na gelen hayranları Nihat Doğan'ı omuzlarına alarak...
  3. Nihat doğan sevenler buraya

Nihat doğan sevenler buraya

Melekler bi türlü anlamıyorum medya bu adamla neden bu kadar uğraşıyo benim gibi düşünenler varsa bekliyorum
  4. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş