gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Nihat Doğan'ın Aacayip Geyikleri

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dolanıyor artalarda Nihat Doğan'ın geyikleri, e gülüyoruz kardeşim ne yapalım. :D Kızıyormuş kendisi sinirleniyormuş hatta uzaklaşmak için girmiş Survivor yarışmasına vs vs. Yahu şimdi bu geyiklere gülünmeyecek gibi değilki arkadaşlarım. İşte karşınızdaaa Nihat Doğan Geyikleri :puha:

NiHAT DOĞAN'DAN ÖZLÜ SÖZLER

-Saygıda sıfır hatayla oynarım.
    -Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum.
    -İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder.
    -Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı.
    -Ben helalimin yoluna gül serdirtmem.
    -Nihat Doğan sakal gibidir, kestikçe uzar.
    -Benim koyunum Avrupa'dakinden farklı bakıyor.

iNTERNETTEKi DOĞAN GEYiKLERi
    -Geçen gün İngiltere'ye gittim. Adamlar aşmış arkadaş, elin çöpçüsü bile İngilizce konuşuyor.
    -İyi ki yabancı biri olarak doğmamışım. Çünkü yabancı dil bilmiyorum.
    -Annemler yedi kardeştir. Tesadüfe bak dayımlar da yedi kardeş!
    -Geçen gün havada bir kuş gördüm, gözlerime inanamadım. Uçuyordu.
    -Beni çok iyi bilen çok iyi biliyor.
    -İnanır mısınız; annemle babam aynı gün evlenmiş.
    -Avatar'ı 9 Kere izledim sanırım olay uzayda geçiyor...
    -Maçta hakem sarı kart gösterdi. Anladığım kadarıyla kart sarıydı.
    -Yaşamak için nefes almak zorundayız. Anladığım kadarıyla, nefes almazsak ölürüz.
    -Kurtlar Vadisi'ni 4 yıldır izliyorum, arkadaş inanır mısın; 1 tane bile kurt göremedim.
    -Asansörde 4 kişilik yazıyordu; ben de binmek için 3 kişi daha bekledim.
    -Doktora gidip "aaa deyin" dedim, beni psikolojik danışma bölümüne gönderdi, anladığım kadarıyla o bana "aaa deyin" diyecekti.

Seni Seviyoruz Nihat DOĞAN :D Kralsın !

GREY ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

-Geçen gün havada bir kuş gördüm, gözlerime inanamadım. Uçuyordu

ayyy ALLAHım koptum ya gülmekten birde kurt görmedim kısmına güldüm:)
    Alem adam yaaa

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    -Geçen gün İngiltere'ye gittim. Adamlar aşmış arkadaş, elin çöpçüsü bile İngilizce konuşuyor.
    koptumm yaaaaaaaaa:haha: allahımmmmmmm yaaaaaa :haha: ayyyyyGeçen gün havada bir kuş gördüm, gözlerime inanamadım. Uçuyordu :haha: ayy hangi birine güleyimmm hepsi şahaneeeeee annemle babamm aynı gün evlenmişş diyoo :haha: yaa bunları cidden o mu söylüyo uydurmamı yaaa :haha:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nihat Doğan, Seda Sayan'dan sonra bir türlü kendini toparlıyamadı garibim :D:D Ama biz onu ve ağzından çıkan tüm kelimelerini seviyoruz :) Nihat Doğan'a alkışşşş:clapping:

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    -Kurtlar Vadisi'ni 4 yıldır izliyorum, arkadaş inanır mısın; 1 tane bile kurt göremedim. :D Allahın krosu yaa...

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    701
    Ödül Puanları:
    113
    nihat doğanın tipinden belli olmuyor esprili olduğu ama espriliymiş bayağı hahaha

7. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    face.de madara ettiler adamı ama çok matrak yazılar hahaha hahaha

8. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    ya bunları gerçekten o mu söylemiş uydurma geldi bana okadarda değildr diyorum yani inş değildr hahaha

9. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Adamı iyice makara yaptılar yaa. kendi de müsait gibi zatii :)

Nihat Doğan'ın Aacayip Geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat doğan'ın korkutan kazası

Nihat doğan'ın korkutan kazası

NİHAT DOĞAN'LA MANKEN SEVGİLİSİ DİDEM UZEL GECE MANTI YEMEYE GİTTİLER. ÇIKIŞTA MEYDANA GELEN KAZA İKİ SEVGİLİYİ ÇOK KORKUTTU Bir süredir aşk yaşayan şarkıcı Nihat Doğan ile manken sevgilisi Didem Uzel İstanbul'da eğlence turu atılar. Son olarak Etiler'de bir mantıcıya mantı yemeye giden iki sevgili otomobillerine binip mekandan ayrılırken küçük bir kazaya da imzalarını attılar. NİHAT...
  2. Nihat Doğan'ın Kardeşi Konuştu...

Nihat Doğan'ın Kardeşi Konuştu...

survivor, nihat doğan, kardeşi konuştu, ünlüler gönüllüler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Survivor adasında devam eden ünlüler gönüllüler yarışmasının yarışmacılarından Nihat Doğan'ın kardeşi Hakan Doğan CNN'e bazı açıklamalarda bulunmuş.Bakın neler demiş: ''Uçak korkusundan dolayı abimin yanına gidemedim. Annem gidecekti ama rahatsız olduğu için annem...
  3. Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

nihat doğan, yeni inciler, açıklamalar, neler söyledi, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmasında birinciliği Derya Büyükuncu'ya kaptırdıktan sonra sesi soluğu kesilen Nihat Doğan'dan yeni açıklamalar gelmiş. Şişli Belediyesi'nin düzenlediği Taksiciler Ödül Töreninde Yılın Televizyon Yıldızı seçilen Nihat Doğan, söylediği şarkılarla izleyiciye...
  4. "Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

"Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

nihat doğan, nihat doğan haberleri, nihat doğanın evi Sevgili melekler, sansasyonel türkücü Nihat Doğan webte yayınlanacak bir programda yer alacak. Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan Nihat Doğan, cuma günleri NETD sitesinde yayınlanacak olan "Nihat Doğan'ın Evi" isimsli programda rol alacak. Bu programda Nihat Doğan'ın evinden çekimler yapılacak. Nihat Doğan...
  5. Nihat Doğan'ın kara listesi

Nihat Doğan'ın kara listesi

Habertürk'te yer alan habere göre oturduğu sitede kimsenin selam vermediği öne sürülen şarkıcının, bir arkadaşına yaptığı kara listeden bahsettiği öğrenildi. İddiaya göre Doğan şunları söyledi: "Beni görünce kafasını çevirenler var. Bugünleri dua ederek atlatmaya çalışıyorum. Yüzüme bakmayan, telefonlarımı açmayan, dost sandığım kişileri kara listeye aldım. Gün gelecek hesabı...

Sayfayı Paylaş