Nihat Doğan'ın annesi Fatma Doğan'dan şok sözler | Melekler Mekanı FORUM - 28 Eylül 2016

Nihat Doğan'ın annesi Fatma Doğan'dan şok sözler

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

nihat doğan annesi nihat doğanın annesi doğan ın ın ailesi ailesi
    nihat doğanın annesi, fatma doğan, ilk kez konuştu ve bakalım asena hakkında neler konuştu buyrun öğrenelim arkadaşlar

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Nihat Doğan'ın annesi Fatma Doğan'dan Asena hakkında şok sözler!!!

Fatma Doğan, Asena hakkında neler konuşmuş, buyrun öğenelim Melek'lerim.

'Asena Nihat üzerinden prim yapıyor'

Son dönemlerin en çok konuşulan ismi Nihat Doğan'ın annesi Fatma Doğan, oğlunun adadaki mücadelesiyle gurur duyduğunu ve aşiret tarafından desteklendiğini söyledi

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının başından beri en ilgi çeken ismi şarkıcı Nihat Doğan’ın annesi Fatma Doğan, acunn.com’a konuştu.

Oğlunun adadaki mücadelesiyle gurur duyan anne Doğan, Nihat’ın tartışma yaşadığı Asena’yı sevdiğini ancak oğlunun barışmak için uzattığı eli geri çevirdiği için kızdığını dile getirdi

Nihat’ın ailesini ve ülkesini seven çok duygusal biri olduğunu ve ilk kez bu kadar ayrı kaldıklarını dile getiren anne Fatma Doğan şöyle konuştu: “Ben ‘Gitme’ dedim; ama o, ‘Bir kere söz verdim, gideceğim’ dedi.

O zaman ‘Hayırlısı olsun’ dedim.” Nihat Doğan’ın yemek yemeyi sevmediğini söyleyen anne Doğan, oğlunun nazik olduğunu ve her şeyi yemediğini belirtti.

Aşiretin Nihat’ı desteklediğini belirten Fatma Doğan, “Aşiret duyunca ‘İstiyorsa gitsin. Biz ona bir şey diyemeyiz’ dedi. Kardeşleri de istemedi ama ağabeylerinin kararına saygı duydular” dedi.

NİHAT ÜZERİNDEN PRİM YAPIYOR

Asena’nın oğluyla barışmayacağını düşündüğünü belirten anne Doğan, Asena’nın Nihat üzerinden primyaptığını söyledi. Oğlunun vatanını çok özlediğini ifade eden Fatma Doğan, “O orada hindistancevizi yedikçe ben burada ağlıyorum” dedi. Oğlunun medya sektöründen bir kızla birlikte olmasını istemeyen anne Doğan, çok hırslı olan oğlunun birinci olmadığı takdirde çok üzüleceğini ifade etti.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha doğrudur kimse üzemez nihatı!!

Nihat Doğan'ın annesi Fatma Doğan'dan şok sözler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nihat doğan'ın korkutan kazası

NİHAT DOĞAN'LA MANKEN SEVGİLİSİ DİDEM UZEL GECE MANTI YEMEYE GİTTİLER. ÇIKIŞTA MEYDANA GELEN KAZA İKİ SEVGİLİYİ ÇOK KORKUTTU Bir süredir aşk yaşayan şarkıcı Nihat Doğan ile manken sevgilisi Didem Uzel İstanbul'da eğlence turu atılar. Son olarak Etiler'de bir mantıcıya mantı yemeye giden iki sevgili otomobillerine binip mekandan ayrılırken küçük bir kazaya da imzalarını attılar. NİHAT...
  2. Nihat Doğan'ın çocukluk resimleri

nihat doğan küçüklük nihat doğan küçüklük fotoları nihat doğanın çocukluk resimleri, küçüklük resimleri burada arkadaşlar "Olay adam Nihat Doğan'ın çocukluk resimlerini merak ediyor musunuz" diye sormayacağım. Çünkü biliyorum ki tüm Türkiye Nihat'ın çocukluk resimlerini görmek ister :) Tüm Türkiye'yi bilmem ama siz Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz bu yazımızda...
  3. Nihat Doğan'ın Kardeşi Konuştu...

survivor, nihat doğan, kardeşi konuştu, ünlüler gönüllüler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Survivor adasında devam eden ünlüler gönüllüler yarışmasının yarışmacılarından Nihat Doğan'ın kardeşi Hakan Doğan CNN'e bazı açıklamalarda bulunmuş.Bakın neler demiş: ''Uçak korkusundan dolayı abimin yanına gidemedim. Annem gidecekti ama rahatsız olduğu için annem...
  4. Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

nihat doğan, yeni inciler, açıklamalar, neler söyledi, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmasında birinciliği Derya Büyükuncu'ya kaptırdıktan sonra sesi soluğu kesilen Nihat Doğan'dan yeni açıklamalar gelmiş. Şişli Belediyesi'nin düzenlediği Taksiciler Ödül Töreninde Yılın Televizyon Yıldızı seçilen Nihat Doğan, söylediği şarkılarla izleyiciye...
  5. "Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

nihat doğan, nihat doğan haberleri, nihat doğanın evi Sevgili melekler, sansasyonel türkücü Nihat Doğan webte yayınlanacak bir programda yer alacak. Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan Nihat Doğan, cuma günleri NETD sitesinde yayınlanacak olan "Nihat Doğan'ın Evi" isimsli programda rol alacak. Bu programda Nihat Doğan'ın evinden çekimler yapılacak. Nihat Doğan...

Sayfayı Paylaş