gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nihat Doğan'ın Bilgisayar Oyunu Çıktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan bilgisayar oyunu nihat doğan ile ilgili oyunlar survivor, nihat doğan, bilgisayar oyunu, 2011, ünlüler gönüllüler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Survivor Ünlüler- Gönüllüler yarışmasının renkli ismi Nihat Doğan'ın bilgisayar oyunu çıktı.

Karaman'ın koyunu böyle çıkar Nihat Doğan’ın oyunu! Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında her sözü, her hareketi olay olan, Pascal Nouma'yla kavgası günlerce konuşulan şarkıcı Nihat Doğan'ın şimdi de bilgisayar oyunu çıktı.

Tüm dünyada milyonlarca fanatiği olan, iPhone, iPad ve android telefonlarda oynanan Angry Birds (Sinirli Kuşlar) adlı oyun Doğan'a uyarlandı...

'KAYBEDEN İSTANBUL'A GİTSİN'

'Angry Nihad' adıyla Youtube'a düşen oyunda, sinirli kuşların yerine Nihat Doğan'ın kafası bir sapanla fırlatılıp etrafı yıkıyor. Doğan, kafası sapanla her fırlatıldığında, "Kaybetmek yookkk, kaybeden İstanbul'a gitsin...", "Burada şaka yoookkk, her şey gerçek...", "Burası Survivor beyler! Burası Survivor. Kazanacağız, kaybetmek yoookkkk..." diye bağırıp puan topluyor.

KÜBA'DA KOMÜNİZMİ ÖVDÜ
    Survivor ile şöhretinin zirvesine çıkan Nihat Doğan geçtiğimiz aylarda bir TV programında, internette kendisiyle ilgili esprileri yayanlar için "Komünist, ateist, satanist, kafatasçı, millet, devlet, Allah ve din düşmanı, halka ve Hakk’a uzak ahmaklar" demişti. O dönem komünistlere hakaret eden Nihat Doğan, Küba’da fikir değiştirdi.

Survivor’da ödül oyununu kazanarak Özge Ulusoy ve Taçmin’le Küba’ya giden Doğan, komünizmin kalesi olan ülke için "Kübalılara hayran kaldım, çok iyi, çok sıcak çok kaliteli insanlar. İnsan ayrımı yapmadan herkese çok yakın ve iyi davranıyorlar. Zaten benim Che Guevara’ya her zaman bir sempatim vardı" dedi. Nihat Doğan, Çav Bella’yı da söyledi.gecce

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
Nihat Doğan'ın Bilgisayar Oyunu Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat doğan'ın korkutan kazası

Nihat doğan'ın korkutan kazası

NİHAT DOĞAN'LA MANKEN SEVGİLİSİ DİDEM UZEL GECE MANTI YEMEYE GİTTİLER. ÇIKIŞTA MEYDANA GELEN KAZA İKİ SEVGİLİYİ ÇOK KORKUTTU Bir süredir aşk yaşayan şarkıcı Nihat Doğan ile manken sevgilisi Didem Uzel İstanbul'da eğlence turu atılar. Son olarak Etiler'de bir mantıcıya mantı yemeye giden iki sevgili otomobillerine binip mekandan ayrılırken küçük bir kazaya da imzalarını attılar. NİHAT...
  2. Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

nihat doğan, yeni inciler, açıklamalar, neler söyledi, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmasında birinciliği Derya Büyükuncu'ya kaptırdıktan sonra sesi soluğu kesilen Nihat Doğan'dan yeni açıklamalar gelmiş. Şişli Belediyesi'nin düzenlediği Taksiciler Ödül Töreninde Yılın Televizyon Yıldızı seçilen Nihat Doğan, söylediği şarkılarla izleyiciye...
  3. "Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

"Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

nihat doğan, nihat doğan haberleri, nihat doğanın evi Sevgili melekler, sansasyonel türkücü Nihat Doğan webte yayınlanacak bir programda yer alacak. Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan Nihat Doğan, cuma günleri NETD sitesinde yayınlanacak olan "Nihat Doğan'ın Evi" isimsli programda rol alacak. Bu programda Nihat Doğan'ın evinden çekimler yapılacak. Nihat Doğan...
  4. Nihat Doğan'ın Kitabı Çıktı "Memleketimin Koyunları"

Nihat Doğan'ın Kitabı Çıktı "Memleketimin Koyunları"

nihat doğanın kitabı, memleketimin koyunları, nihat doğan memleketimin koyunları Sevgili melekler, survivor yarışmasındaki ilginç çıkışları, medyada yer alan enteresan sözleri ve duruşuyla herkesin ilgisini çeken türkücü Nihat Doğan kitap yazdı! “50 sene sonra insanlar beni çok daha iyi anlayacaklar” diyen Doğan'ın kitabı “Memleketimin Koyunları” piyasada...
  5. Nihat Doğan'ın kara listesi

Nihat Doğan'ın kara listesi

Habertürk'te yer alan habere göre oturduğu sitede kimsenin selam vermediği öne sürülen şarkıcının, bir arkadaşına yaptığı kara listeden bahsettiği öğrenildi. İddiaya göre Doğan şunları söyledi: "Beni görünce kafasını çevirenler var. Bugünleri dua ederek atlatmaya çalışıyorum. Yüzüme bakmayan, telefonlarımı açmayan, dost sandığım kişileri kara listeye aldım. Gün gelecek hesabı...

Sayfayı Paylaş