gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nihat Doğan'ın Çoğul Konuşma Tarzı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan, survivor, çoğul konuşması, 2011, konuşma tarzı, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Dikkat ettiyseniz Nihat Doğan konuşmalarında hep ''Biz'' kelimesini kullanıyor.Kendisi ,Acunnmedyaya verdiği röportajda buna açıklık getirmiş;

"Kendimi kibirli görüyor muyum? Burada büyük bir yanlış algılama var. Kibirli olmak ayrı iddialı olmak ayrı bir şeydir. Sapla samanı birbirinden ayırmak gerekir. Her zaman söyledik, bundan 10 sene önce de 5 sene önce de söyledik bugün de söyledik. Biz kibri ayaklarımızın altına alıp ezmiş insanız. İhtirasla da kibirle de savaşırım. Ama herşeyde de sonuna kadar iddialıyım. İddialı olmak ayrı bir şey. Ne yapacaktım yani ben buraya yatmaya kalkmaya mı geldim diyecektim? Onu mu söyleyecektim? İddialı olmak ayrı bir şey. Senin hakkının teslim edilmemesi noktasında hak arayıp haklı olduğunu dile getirmek kibir yapmak mıdır? Burada 8 kişiyle savaştık. O 8 kişi sen bu adadan gideceksin dedi. İddialı olduğumuzu ortaya koyduk. Bugün baktığımızda finaldeyiz. İddia ile kibri ayırt etmek lazım. Kibirli olan insan biz diye hitap etmez. Biz demek tevazudan gelir."

Nihat Doğan'ın Çoğul Konuşma Tarzı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat doğan'ın korkutan kazası

Nihat doğan'ın korkutan kazası

NİHAT DOĞAN'LA MANKEN SEVGİLİSİ DİDEM UZEL GECE MANTI YEMEYE GİTTİLER. ÇIKIŞTA MEYDANA GELEN KAZA İKİ SEVGİLİYİ ÇOK KORKUTTU Bir süredir aşk yaşayan şarkıcı Nihat Doğan ile manken sevgilisi Didem Uzel İstanbul'da eğlence turu atılar. Son olarak Etiler'de bir mantıcıya mantı yemeye giden iki sevgili otomobillerine binip mekandan ayrılırken küçük bir kazaya da imzalarını attılar. NİHAT...
  2. Nihat Doğan'ın Aacayip Geyikleri

Nihat Doğan'ın Aacayip Geyikleri

Dolanıyor artalarda Nihat Doğan'ın geyikleri, e gülüyoruz kardeşim ne yapalım. :D Kızıyormuş kendisi sinirleniyormuş hatta uzaklaşmak için girmiş Survivor yarışmasına vs vs. Yahu şimdi bu geyiklere gülünmeyecek gibi değilki arkadaşlarım. İşte karşınızdaaa Nihat Doğan Geyikleri :puha: NiHAT DOĞAN'DAN ÖZLÜ SÖZLER -Saygıda sıfır hatayla oynarım. -Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte...
  3. Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

nihat doğan, yeni inciler, açıklamalar, neler söyledi, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmasında birinciliği Derya Büyükuncu'ya kaptırdıktan sonra sesi soluğu kesilen Nihat Doğan'dan yeni açıklamalar gelmiş. Şişli Belediyesi'nin düzenlediği Taksiciler Ödül Töreninde Yılın Televizyon Yıldızı seçilen Nihat Doğan, söylediği şarkılarla izleyiciye...
  4. "Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

"Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

nihat doğan, nihat doğan haberleri, nihat doğanın evi Sevgili melekler, sansasyonel türkücü Nihat Doğan webte yayınlanacak bir programda yer alacak. Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan Nihat Doğan, cuma günleri NETD sitesinde yayınlanacak olan "Nihat Doğan'ın Evi" isimsli programda rol alacak. Bu programda Nihat Doğan'ın evinden çekimler yapılacak. Nihat Doğan...
  5. Nihat Doğan'ın kara listesi

Nihat Doğan'ın kara listesi

Habertürk'te yer alan habere göre oturduğu sitede kimsenin selam vermediği öne sürülen şarkıcının, bir arkadaşına yaptığı kara listeden bahsettiği öğrenildi. İddiaya göre Doğan şunları söyledi: "Beni görünce kafasını çevirenler var. Bugünleri dua ederek atlatmaya çalışıyorum. Yüzüme bakmayan, telefonlarımı açmayan, dost sandığım kişileri kara listeye aldım. Gün gelecek hesabı...

Sayfayı Paylaş