gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nihat Doğanın Eminem dansı şok şok şok!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nihat doğan dansı, eminem dansı, videosu, görüntüleri merak eden arkadaşlar buraya gelin.

Suvivor'da düzenlenen bir eğlence gecesinde Nihat Doğan, Eminem'le dans etti. Ben videoyu izleyince gözlerime inanamadım. Bakınca sert, maço, duran o adam nasıl da coşmuş öyle Melek'ler, görmelisiniz :D:D:A

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında bir eğlence gecesi düzenlendi. Geceye Eminem'in Without Me şarkısıyla dans eden Nihat Doğan damga vurdu.

Nihat Doğan'ın dansını izlemek için BURAYA TIKLAYIN Melek'ler:A

Nihat Doğanın Eminem dansı şok şok şok! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok

Şok

Degişik nedenlerle kalbin pompalama etkinli inin zayıflaması, ya da, damarlarda pompalanacak yeterli kan olmaması halinde, ciltte, bilinçte ve kaslarda ortaya çıkan ilerleyici nitelikte belirtilerin tümüne şok denir. Müdahale edilmezse, belirtiler ilerler, kişi ölebilir. Aşırı kanamalar, ishal, yanıklar, kusma, kalp krizi, aşırı korku ve heyecan, allerjik olaylar, aşırı a rılı olaylar şok...
  2. şok  şok şok sandığa gidiyoruz...

şok şok şok sandığa gidiyoruz...

duyduğum haberlere göre fısıltı (gazetesinden) artık denem mod mod vesaire tipi yöneticilik için sandığa gidlecek ve üyelerin oylarıyla belirlenecekmiş. bu dönemde bizlere bol bol rep vaat edilebilirmiş. anlaşılan yönetici aday adaylatı ve aday olanlar iş başına düşecekmiş.:laugh::laugh: (tabiki espürük)
  3. Şok şok şok ünlülerimizin bebeklikleri !!!

Şok şok şok ünlülerimizin bebeklikleri !!!

küçük ibo Şok şok şok.... Büyük çabalarımın sonucunda ünlülerimizin bebeklik fotolarına ulaştım.... :bebiss: Hepside birbirinden dadlu :puha: Kopmak serbest :hhh: Gel pisiii pissii gellll :D Teoman :D alkol alışkanlığı teeee bebekliğinden gelen bir alışkanlıkmış meğerse... şimdilerde çoook görmemek gerek !!! Recep İvedik !!!! Ne bakıyong len... Hepsi senin mi :D...
  4. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:

Sayfayı Paylaş