gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan, nihat doğan haberleri, nihat doğanın evi
    Sevgili melekler, sansasyonel türkücü Nihat Doğan webte yayınlanacak bir programda yer alacak. Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan Nihat Doğan, cuma günleri NETD sitesinde yayınlanacak olan "Nihat Doğan'ın Evi" isimsli programda rol alacak. Bu programda Nihat Doğan'ın evinden çekimler yapılacak.
    Nihat Doğan hayranlarına duyurulur :D:D

NİHAT DOĞANIN EVİ TANITIM FRAGMANI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

nihat-doğanın-evi.jpeg

"Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramazan geliyor...

Ramazan geliyor...

Ramazan ayı mübarek bir aydır. Allahü teâlâ, size Ramazan orucunu farz kıldı. O ayda rahmet kapıları açılır, Cehennem kapıları kapanır, şeytanlar bağlanır. O ayda bir gece vardır ki, bin aydan daha kıymetlidir. O gecenin [Kadir gecesinin] hayrından mahrum kalan, her hayırdan mahrum kalmış sayılır.) [Nesai] (Ramazan ayı gelince, “Hayır ehli, hayra koş, şer ehli, kötülüklerden el çek” denir.)...
  2. Yağmur Geliyor

Yağmur Geliyor

Meteroloji Genel Müdürlüğü, yarından itibaren Marmara ve Ege için sağanak yağış uyarısında bulundu. Tahminlere göre, yarın yurdun kuzey, iç ve batı kesimleri çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeyi ile Batı ve Orta Karadeniz'in sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; diğer yerler parçalı bulutlu bir gün geçirecek. 19-24 Kasım 2008 tarihleri arasında beklenen...
  3. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  4. "Nihat Doğan'ın Evi" Tanıtım Fragmanı

"Nihat Doğan'ın Evi" Tanıtım Fragmanı

nihat doğanın evi, nihat doğanın evi tanıtımı, nihat doğanıon tanıtım fragmanı Sevgili melekler, Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan ve evinde yapılacak çekimlerle oluşan program "Nihat Doğan'ın Evi" nde yer alacak olan Doğan'ın bu programının tanıtım fragmanı yayınlandı.. [media]

Sayfayı Paylaş