gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Nihat Doğan'ın Evi" Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğanın evi, nihat doğanın evi tanıtımı, nihat doğanıon tanıtım fragmanı

Sevgili melekler, Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan ve evinde yapılacak çekimlerle oluşan program "Nihat Doğan'ın Evi" nde yer alacak olan Doğan'ın bu programının tanıtım fragmanı yayınlandı..

"Nihat Doğan'ın Evi" Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı

Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı

kan dizisi tanıtımı fragmanı videosu yayın tarihi yayın kanalı oyuncuları kadrosu 2011-2012 ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 yılının ocak ayında yayınlanması planlanan Kan dizisinin oyuncu kadrosu sevilen sanatçılardan oluşuyor melekler :) Yeni dizinin konusuyla ilgili bilgileri forumumuzda daha önce sizlerle paylaşmıştık.İlk fragmanı yayınlandığında sizlerle paylaşacağız :)
  2. Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

son dizisi tanıtımı konusu tanıtım fragmanı oyuncu kadrosu yayın kanalı yayın tarihi 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yılbaşından sonra ekranlara gelmesi planlanan yeni dizi Son atv kanalında yayınlanacak melekler :) Zengin oyuncu kadrosu ve henüz tam olarak açıklanmasa da ilginç konusu sebebiyle merak edilen Son dizisi ilk fragmanı tvde dönmeye başladı. Merakla beklene ve her...
  3. Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

doksanlar dizisi doksanlar dizisi fragmanı Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarısından sonra Doksanlar dizisi için kolları sıvayan Birol Güven dizinin çekimlerinden ilk fotoları basınla paylaştıktan sonra, televizyonda dizinin ik fragmanı da yayınlandı. 90lı yıllarda yaşayanların kendilerinden birşeyler bulabilecekleri Doksanlar dizisinini çekileceği mahallenin hazırlık aşamalarının...
  4. Cesur Hemşire Tanıtım Fragmanı

Cesur Hemşire Tanıtım Fragmanı

cesur hemşire fragman, cesur hemşire hangi kanalda, cesur hemşire dizi oyuncuları Çok yakın bir zaman da ATV ekranların da başlayacak olan ve ilgi göreceğini düşündüğüm "Cesur Hemşire" dizi başrol oyuncuları Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozoklu... Şu sıralar ATV ekranların da tanıtım fragmanı dönen dizi nin fragmanını bizler de sizler için paylaşıyoruz. [media]
  5. "Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

"Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

nihat doğan, nihat doğan haberleri, nihat doğanın evi Sevgili melekler, sansasyonel türkücü Nihat Doğan webte yayınlanacak bir programda yer alacak. Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan Nihat Doğan, cuma günleri NETD sitesinde yayınlanacak olan "Nihat Doğan'ın Evi" isimsli programda rol alacak. Bu programda Nihat Doğan'ın evinden çekimler yapılacak. Nihat Doğan...

Sayfayı Paylaş