gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Nihat Doğan'ın Gerçek Adı Ne?

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Survivor, Ünlüler Gönüllüler, Nihat Doğan, gerçek adı, Rıza Doğan hakkında detaylı bilgiler melekler

Survivor Ünlüler Gönüllüler'in ND'si yani Nihat Doğan'ın gerçek adı Nihat Değilmiş melekler...Geçiyorum haberin ayrıntılarına...

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adından sıkça söz ettiren Doğan'ın ünlü olmadan hemen önce ismini Nihat Doğan olarak değiştirdiği anlaşıldı.
    Nihat Doğan'ın gerçek ismi Rıza Doğan'mış.

ayakligazete

2. laleyiğit

laleyiğit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    rıza yada nihat ne farkı varki niye değiştirmişki nihatda tıpkı rıza gibi bilindik bir isim :D

Nihat Doğan'ın Gerçek Adı Ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat doğan'ın korkutan kazası

Nihat doğan'ın korkutan kazası

NİHAT DOĞAN'LA MANKEN SEVGİLİSİ DİDEM UZEL GECE MANTI YEMEYE GİTTİLER. ÇIKIŞTA MEYDANA GELEN KAZA İKİ SEVGİLİYİ ÇOK KORKUTTU Bir süredir aşk yaşayan şarkıcı Nihat Doğan ile manken sevgilisi Didem Uzel İstanbul'da eğlence turu atılar. Son olarak Etiler'de bir mantıcıya mantı yemeye giden iki sevgili otomobillerine binip mekandan ayrılırken küçük bir kazaya da imzalarını attılar. NİHAT...
  2. Gerçek Adı Nihat Değilmiş

Gerçek Adı Nihat Değilmiş

survivor, yarışmacı, nihat doğan, kimdir, gerçek adı nedir, hakkında, bilgiyi buradan bulabilirsiniz Surviverde dikkatleri üstüne çeken Nihatın gerçek ismi değilmiş . Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adından sıkça söz ettiren Doğan'ın ünlü olmadan hemen önce ismini Nihat Doğan olarak değiştirdiği anlaşıldı. Bne sahsen duymamıştım hiç meleklerim yada dikkat mi etmedim acaba....
  3. Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

nihat doğan, yeni inciler, açıklamalar, neler söyledi, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmasında birinciliği Derya Büyükuncu'ya kaptırdıktan sonra sesi soluğu kesilen Nihat Doğan'dan yeni açıklamalar gelmiş. Şişli Belediyesi'nin düzenlediği Taksiciler Ödül Töreninde Yılın Televizyon Yıldızı seçilen Nihat Doğan, söylediği şarkılarla izleyiciye...
  4. "Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

"Nihat Doğan'ın Evi" Geliyor!

nihat doğan, nihat doğan haberleri, nihat doğanın evi Sevgili melekler, sansasyonel türkücü Nihat Doğan webte yayınlanacak bir programda yer alacak. Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan Nihat Doğan, cuma günleri NETD sitesinde yayınlanacak olan "Nihat Doğan'ın Evi" isimsli programda rol alacak. Bu programda Nihat Doğan'ın evinden çekimler yapılacak. Nihat Doğan...
  5. Nihat Doğan'ın kara listesi

Nihat Doğan'ın kara listesi

Habertürk'te yer alan habere göre oturduğu sitede kimsenin selam vermediği öne sürülen şarkıcının, bir arkadaşına yaptığı kara listeden bahsettiği öğrenildi. İddiaya göre Doğan şunları söyledi: "Beni görünce kafasını çevirenler var. Bugünleri dua ederek atlatmaya çalışıyorum. Yüzüme bakmayan, telefonlarımı açmayan, dost sandığım kişileri kara listeye aldım. Gün gelecek hesabı...

Sayfayı Paylaş