gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Nihat Doğanlı Survivor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Nihat Doğan'lı Survivor reyting rekorları kırıyor...İzleyenlere hoş vakit geçirten Nihat Doğan'lı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında ünlülerin twitter yorumları ... [​IMG]

“Survivor Ünlüler-Gönüllüler”e katılan Nihat Doğan, yarışmayı ne kadar ciddiye aldığını “Survivor bizim namusumuz, biz halka karşı sorumluyuz” sözleriyle gösterdi!

Nihat Doğan, kendisinden özlü sözler duymak için sabırsızlıkla “Survivor”ın baılamasını bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmadı. Her hareketi, her sözü sosyal paylaıım sitelerinde yankı uyandıran ıarkıcının ilk yorumu “Survivor bizim namusumuz, biz halka karıı sorumluyuz” oldu!

TWITTER’IN GÖZDESİ
    Bu arada Doğan, Twitter’da en çok adı geçenler arasına girdi. Ünlülerden bile siteye onunla ilgili twit yağıyor. İşte birkaç örnek:

Cenk Eren: Benim tanıdığım Nihat 10 gün sonra o adada sıra gecesi bile düzenletir Acun’a.

Hazal Kaya: Sette mobil TV’den “Survivor”ı izliyoruz. Nihat Doğan konuştukça Yusuf haykırıyor.

Elif Güvendik: Ünlü değil yamyammm bunlar.

Pınar Dilşeker: Nihat olmasa valla seyretmem. Nihat Doğan’dan ne istiyorsunuz yaa... Reyting yapıyor mu, evet... Konuşuluyor mu, evet. Eee daha ne... Rahat bırakın çocukcağızı.

Manolya Onur: Nihat Doğan veya başka biri... Size hiçbir zararı, kötülüğü olmamıı insanlarla bu kadar alay edilmesi, aşağılanması beni çok üzuyor.

Ece Vahapoğlu: “Survivor”a Nihat Doğan’ı düşünen beyni tebrik ediyorum. Herkes yarıımadan çok onu konuıuyor. Nihat da şeker be, izlettiriyor.

Seren Serengil: Nihat o Dagi fanila türü beyaz tişörtünü mayosunun içine sokmasaymış keşke!

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D severek iziliyorumm valla helal olsun ünlülere de gönüllülerden daha iyiler hiç beklediğim gibi çıkmadılar bişi yapamazlar diyordum aama izlerken ne kadar haksızlık yapmışım dedim :D:D ama nihat doğan biraz az konuşsa daha çok mutlu olucamm :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu adam rengarenk. İzlenir be... :D:D Sıradışı çünkü, elbette ki izlenir:D:D

4. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    çok sçma bi prg bnce

Nihat Doğanlı Survivor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivorda dayak- Pascal Nihatı dövdü mü?

Survivorda dayak- Pascal Nihatı dövdü mü?

pascal ile nihatın kavgası pascal nihatı dövdü nihatı dövmüş ve nihatın kavgası pascalın dövmesi pascal nihatı dövdümü, kavga, survivor da her geçen gün olaylar biraz daha büyüyor arkadaşlarım. Survivor da iki takımda da her gün olaylar biraz daha büyüyor Melek'lerim. Gelen haberlere göre, Pascal Nihat'ı çok feci dövmüş. Survivor yarışmacılarından Pascal Nouma'nın, Nihat Doğan'ı dövdüğü...
  2. Survivor Adasının Kralı Nihat

Survivor Adasının Kralı Nihat

pascalın adadan gidişi pascalın adaya gidişi sörvayvır adası survivor asenanın Survivor adası, ünlüleri, nihat, asena, resimleri, kavgaları hakkında bilgiler Survivor adasında Pascal'ın diskalifiye edilmesinden sonra Nihat adada krallığını ilan etmiş kızlar... Nihat Doğan, Survivor adasını ziyaret eden Cengiz Semercioğlu’ndan ricada bulundu: “Şimdi adada Pascal yok ama ben varım....
  3. Nihat Doğan Survivor Yenilgisini Unutamamış!

Nihat Doğan Survivor Yenilgisini Unutamamış!

nihat doğan, survivor yenilgisi, neler söyledi, hazmedememiş, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Nihat Doğan Survivor'da aldığı yenilgiyi bir türlü unutamış anlaşılan..Yarışmanın bitiminden beri evden dışarı çıkmayan Doğan,geçtiğimiz akşam bir düğüne katılmış ve bakın neler demiş melekler; “10 gündür evden çıkmadım. Çok yerden iş ve konser teklifleri geliyor...
  4. Survivor Sonucuna Nihat Doğan'dan İtiraz

Survivor Sonucuna Nihat Doğan'dan İtiraz

nihat doğan haberleri survivor nihat doğan Sevgili melekler, 2012 Survivor sonuçlandı ancak yankıları ve hakkında ki konuşmalar bitmek tükenmek bilmiyor. Yarışmacılardan Merve Büyüksaraç'ın iddiaları ardından şimdi de Nihat Doğan Acun Ilıcalı'ya yüklendi. Nihat Doğan haberleri, işte haberin detayları... İkinci olan Hasan’ın geçtiğimiz yılki yarışmada kendisiyle aynı kaderi paylaştığını...
  5. Survivor Nihat Alptuğ Altınkaya Karadayı'da!

Survivor Nihat Alptuğ Altınkaya Karadayı'da!

survivor nihat alptuğ, nihat alptuğ altınkaya, karadayı yeni oyuncuları Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden Karadayı, sezona yeni bir isim katarak başlıyor. Yeni sezonda diziye dahil olan isim geçen yılın Survivor birincisi Nihat Alptuğ Altınkaya. Nihat Altınkaya yeni sezonda gazete patronu Sinan Koca karakterini canlandıracak. 9 Eylül’de yeni bölümüyle ATV...

Sayfayı Paylaş