gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nihat Hatipoğlu'nun En Acılı Günü!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nihat hatipoğlunun annesi, nihat hatipoğlunun annesi vefat etti, nihat hatipoğlu haberleri Nihat Hatipoğlu'nu bilmeyeniniz yoktur sanırım. Birçok kişi tarafından yaptığı dini sohbetlerle çok sevilen Nihat Hatipoğlu annesini kaybetmenin acısını yaşıyor. Geçirdiği bir rahatsızlık sonucunda vefat eden Nihat Hatipoğlu'nun annesi Muzaffer Hatipoğlu 75 yaşında hayata veda etti. Haber ile ilgili detaylara geçerken Melekler Mekanı,Com olarak bizlerde Nihat Hatipoğlu hocamıza baş sağlığı diliyoruz. Merhumenin mekanı cennet olur inşallah...
    nihat hatipoglu.jpg

Nihat Hatipoğlu'nun En Acılı Günü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çabuk ailesinin acılı günü....

Çabuk ailesinin acılı günü....

cem çabuk çabuk ailesi bayram Mersin'de elektrik direğine çarpan motosiklet sürücüsü öldü, yanındaki kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Cem Çabuk'un kullandığı plakasız motosiklet, D400 karayolundan Tarsus istikametine giderken yoldan çıkarak elektrik direğine çarptı. Kazada, sürücü Cem Çabuk ve arkasında oturan Hüseyin Kaya yaralandı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince...
  2. en acılı aşk hikayesi :(

en acılı aşk hikayesi :(

en acılı aşk hikayesi,an acılı aşk hikayeleri,acılı aşk hikayeleri oku,acılı aşk hikayeleri dinle,acılı aşk hikayeleri kısa 10.Sınıf İngilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu onun için benim en iyi Arkadaşım diyordum... ama Ben onun ipek gibi saçlarına bakıp benim olmasını istiyordum... ama o bana benim ona baktığım gibi bakmıyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktı ve geçen gün...
  3. En Acılı Rekoru Kırdı!

En Acılı Rekoru Kırdı!

Rekor, piercing rekoru, iğnelerle rekor hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Rekor için acı çeken bir kadın melekler. 3 bin 200 tane iğneyi vücuduna batirdı ve rekor kırmış oldu. 22 yaşındaki genç kadın, "bir defada en çok piercing takabilme" rekorunu kırabilmek için bir hayli mücadele verdi ve sonunda başardı. Las Vegas'ta yaşayan 22 yaşındaki sokak sanatçısı...
  4. Nihat Hatipoğlu'ndan İhlas Suresi İle İlgili Bir Hikaye

Nihat Hatipoğlu'ndan İhlas Suresi İle İlgili Bir Hikaye

ihlas suresi fazileti önemi önemiyle ilgili bir hikaye nihat hatipoğlu ile ilgili bilgiler burada melekler Ramazan ayı dolayısıyla iftar ve sahur saatlarinde Doç.Dr.Nihat Hatipoğlu çok güzel sohbetlerde bulunuyor,bizleri bilgilendiriyor melekler :) Bu bilgilendirmeler arasında anlattığı özlü hikayeler de konuları daha iyi anlamamıza ve kafamızda yer etmesine yardımcı oluyor. İşte bu...
  5. Kilolardan Kurtulmanın En Acılı Yolu!

Kilolardan Kurtulmanın En Acılı Yolu!

fazla kilolar, nasıl zayıflarım, fazla kilolardan kurtulmak için Sevgili melekler, ilk okuduğumda bu zayıflama yöntemine ve bu yöntemi uygulayanlara inananmıştım. Ancak biraz araştırınca bunun gerçek olduğunu öğrendim. Amerika'da bir plastik cerrah, zayıflamak isteyen hastalarının dillerine plastik bir yama dikiyor. Kаtı mаddе yеnmеsi durumundа аşırı bir аcı hissi oluşan hastalar sаdеcе sıvı...

Sayfayı Paylaş