gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Nihat İçin Birbirine Girdiler

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

survivor, haberleri, hakkında, neler oldu, kim birinici oldu, derya haberleri, asena ve zeynep biribirine girdi, nihat için haberleri burada hanımlar

Survivorde olanlar yine oldu. Kazanan isim Derya olurken Asena ile Zeynep Nihat Yüzünden bi,rbirine girdiler Meleklerim..Haberi aktarıyorum sizlere.

Nihat için birbirlerine girdiler!

Final gecesi öncesi Asena ve Zeynep Tunuslu'nun Nihat Doğan yüzünden kavga ettiği öne sürüldü. İddialara göre yarışmacıların bir çoğunun Nihat Doğan'a karşı cephe alması üzerine Zeynep Tunuslu ve Asena sözlü olarak tartışmaya başladı.

Ağız dalaşıyla başlayan ardından fiziki müdahaleye kadar varan kavga program ekibinin araya girmesiyle sona erdi.

VİŞNE bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fiziki kavgayı, eminim ki Asena başlatmıştır. Çünkü onun doğasında bu var. Bir kadın gibi değil, daha çok erkek gibi ve kavgacı bir tip... Yakışık alıyor mu, elbette ki hayır. Çünkü işinde profesyonel biri o ve mesleğide zerafeti kadınlığın tüm inceliğini içeren bir meslek... Ne diyelim; kişinin bildiği, kendi doğrusudur...
    Derya Büyükuncu'yu tebrik ediyorum ama bana göre Nihat Doğan, iki takımında breylerine karşı tek savaştığı için, Survivor'un birincisi o...

ßeLeN bunu beğendi.
  3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    bende sana katılıyorum nihatı sevmem ama bileğinin hakkıyla survivoru kazandı derye çok kalıplı bi adam tanerde öyleydi ama ikisinide alt etti ama işte bizim halkımız böyle yerden bi anda havalandıranlarda onlar pat diye yere indirenlerde.

4. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    nihata haksızlık yapıldı sms ile birincilk belli olurmu hemde kuvvete dayalı bir yarışmaydı hepsini yendi sms e yenildi
    arkası kuvvetli olan sms atar birinci yapar amacından saptı bence yarışma

5. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    deryanın kazanmasına çok sevindim ,nihat kazanmasın diye çok dua ettim ,çünkü bu derece gerizekalı bir adam hayatımda görmedim..dünyayı kendinden ibaret sanan ,kibirli ,kendini bişey sanan ,insanlara hakaret eden ve saygısızca davranan ,tribüne oynayıp sürekli insanların vatan millet duygusunu sömürmeye çalışan ,kimseyle anlaşamayan ,başarılı olunca kendini kral yapan ,başarısız olunca hep başkalarını suçlayan ,kaybetmeyi bilmeyen ,aşırı hırslı ,kinci ,hayatında türkü okumaktan başka meziyeti olmayan ,başarılar elde etmiş bir insanı çekemeyen ,çekemedikçe de nereye saldıracağını şaşıran ,aşırı kıskanç ,kadın düşmanı ,basit bir adam .. hele bir de final gecesi el kol hareketleri ,normal tarzları ,sürekli deryaya hakaret etmesi iğrençti ..
    tam bilindik kıronun teki ,adamın katili olasım geliyor ,o derece sinir oluyorum ,kazansaydı da bu adama nasıl oy verebiliyor diye kafayı yedim eminim..
    asenanın karakteri ters olsa da yine de nihata on değer..
    zeynep tunuslunun ne kadar iğrenç bir insan olduğunu zaten herkes gördü ..sürekli insanları taciz eden bir yapısı var ,asena kimseye durduk yerde sataşmadı adada ,ama nihat ve ekibi sürekli diğerlerini taciz edip durdular..
    keşke dün akşam pascal nihatı bi kre daha dövseydi de o saygısız ve terbiyesiz hareketlerinin cezasını alsaydı .o kadar konuştu konuştu ama boşa konuştu ,halk onun gibi birini seçmeyeceğini ,ağzıyla kuş tutsa yine işe yaramayacağını gösterdi

PaSikA ve sarıgelin bunu beğendi.
  6. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

katılıyorum sana .düşündüklerimi aynen aktardın.

7. sarıgelin

sarıgelin Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.809
    Ödül Puanları:
    93
    hayatımın anlamları eşim ve kızımın yanında..
    nihat özellikle son konuşmasıyla iyice gözümden düştü zaten kendisini hiç sevmiyordum deryaya çok ayıp etti yok federasyondan attılar seni falan ne kaadar düşürdü kendini derya hiç senin şu albümün tutmadı yada seda sayanla evliliğin iyi gitmedi diye düşürdümü kendini aradaki fark belli sonuna kadar derya haketti bence derya güçlü bi adam nihatsa aşırı sinsi ve kazanma düşkünü bi adam o nedenle çoğu oyunda hırsından ve asabiyetinden kazandı... yolasım gelio nihatıı çok gıcık biri onusevenlerden de nefret ediyorum çünkü böle birini nasıl olurda severler diye herşey ortada...

PaSikA ve uyuzmuyum_neyim:) bunu beğendi.
  8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Her cümlene katılıyorum özellikle "keşke dün akşam pascal nihatı bi kre daha dövseydi de o saygısız ve terbiyesiz hareketlerinin cezasını alsaydı" cümlen tam benim aklımdan geçenler:D:D

Nihat İçin Birbirine Girdiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlı yayında birbirlerine girdiler!

Canlı yayında birbirlerine girdiler!

Benim Annem Dans Edemez isimli yarışma programının canlı yayınında jüri üyeleri Sema Çelebi ile Hakan Peker arasındaki tartışma izleyenleri şoke etti. Show TV'de canlı yayınlanan Benim Annem Dans Edemez isimli yarışmada jüri üyesi Sema Çelebi, diğer jüri üyesi Hakan Peker'in taraf tuttuğunu iddia etti. Peker, bu iddiayı kabul etmezken ikili arasında milyonlarca insanın gözleri...
  2. Vadi yüzünden kabine birbirine girdi

Vadi yüzünden kabine birbirine girdi

İsrailli bakanlar Türkiye konusunda kavgaya tutuşmuşlar. İki bakanın tartışmasında ağır laflar havada uçuşmuş. İsrail’de yayınlanan Haaretz gazetesi, Türkiye’ye karşı ılımlı tavrıyla bilinen İsrail Sanayi, Ticaret ve Çalışma Bakanı Benjamin Ben-Eliezer ile son Ankara-Tel Aviv krizinin mimarı olan Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman’ın, Almanya ziyareti sırasında Türkiye ve "Kurtlar...
  3. Lerzan Mutlu ve Pınar Eliçe birbirine girdi

Lerzan Mutlu ve Pınar Eliçe birbirine girdi

lerzan mutlu, pınar eliçe, lerzan mutlu pınar eliçe kavgası, pınar eliçe lerzan mutlu kavgası, CINE5'de yayınlanan Pınar Eliçe'nin programı yayından kaldırıldı. Sebebi ise Lerzan Mutlu ve Pınar Eliçe'nin CINE5 koridorlarından yükselen kavga sesleri. Bu iki ünlünün aralarında geçen kavga küfürlü ve cidden de büyük bir kavgaymış Melek'lerim. Meleklermekani.com olarak Pınar Eliçe'nin bu...
  4. Asena ve Zeynep Tunuslu Birbirlerine Girmişler!

Asena ve Zeynep Tunuslu Birbirlerine Girmişler!

asena zeynep tunuslu asena zeynep tunuslu kavgası asena , zeynep tunuslu, kavga etmişler, survivor, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Babakuş magazin sitesinden aldığımız bilgiye göre dün akşam Survivor final elemesi öncesi ,Asena ve Zeynep Tunuslu saç saça baş başa birbirlerine girmişler. Akşam gerçekleşecek olan SMS oylarında, daha önce elenen...
  5. Survivor'da Hasan'la Bozok Birbirine Girdi !

Survivor'da Hasan'la Bozok Birbirine Girdi !

Survivor All star'da dün akşam yapılan ödül Oyununda gergin dakikalar hakimdi. Ödül, ailelerden gelen fotoğraflar ve lahmacundu. Ünlüler takımı büyük bir atak yaparak oyunun galibi oldu. Oyunu kaybeden Gönüllüler takımında ailelerinden gelen fotoğrafları göremeyecek olmaları nedeniyle sinirler gerildi. Bozok 6 aylık olan kızından gelecek fotoğrafı büyük bir sevinçle beklediği ve...

Sayfayı Paylaş