gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nihat Kendini Rezil Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan havuzda, survivor, havuzda kendini rezil etti, 2011, ünlüler gönüllüler, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Survivor adasının kralı Nihat elemenden önce ki dokunulmazlık oyununun hediyesi olarak götürüldükleri balıklarla dolu havuzda kendini rezil etti.Haber şöyle:

Önce dokunulmazlık oyununda Taner ile finale kalan Nihat Doğan, kendisine açık ara fark atan Taner’in onu uzun süre finişte beklemesiyle sinirlendi. Ödül oyununda yarışmayı en hızlı tamamlayan Nihat Doğan, yanında Tefik ve Özge Ulusoy’u da alarak kendilerini bekleyen helikopterle ‘Ocean World’e gitti.

urada yunuslar ve köpek balıklarıyla aynı suya giren yarışmacılar, ilginç görüntüler oluşturdular. Adada korkusuz olduğunun altını çizen Nihat Doğan’ın köpekbalıklarının olduğu havuza girince rengi benzi soldu. Eğitmenler eşliğinde vatos ve köpekbalıklarının yanına yanaşmaya çalışan Nihat Doğan, korku dolu anlar yaşadı. Vatos’ların vücuduna değmesinden irkilen Doğan, çığlıklar atarak sudan çıkmaya çalıştı. Her seferinde Tefik’in yakalayarak tekrar havuza soktuğu Nihat, en sonunda bir yol bularak havuzun duvarına tırmanarak dışarı kaçmayı başardı.

TANER’E SÜRPRİZ
    Dokunulmazlık oyununu Nihat’ı geçerek kazanan Taner, dokunulmazlık kolyesini Özge Ulusoy’a verdi.

Geccenin sürprizi ise Acun Ilıcalı’nın Taner’in problem yaşadığı arkadaşı Meter’i adaya getirmesi oldu. Yapılan oylama sonucunda ise Derya Büyükuncu ve Tefik SMS oylamasına kalan iki isim oldu.

NİHAT DOĞAN ARTIK TEK BAŞINA
    Ve dün geceki konseyde, Derya Büyükuncu ile SMS oylamasına kalan Tefik elendi. Tefik'in elenmesiyle Nihat Doğan adeta yıkıldı. Doğan, en yakınındaki ismin elenmesiyle adada yalnız kaldı.gecce

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mayıs 2011
  2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    orda insan doluydu köpek balıkları tek onumu yicekmiş seyrederken deli oldum hareketlerine:nur:

Nihat Kendini Rezil Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuğunuzun sağlığı için kendini tedavi et!

çocuğunuzun sağlığı için kendini tedavi et!

alp karaosmanoğlu dr alp karaosmanoğlu çocuklarda evham aşırı evham Ebeveyn olarak çocuğunuza karşı aşırı derecede kollayıcı davranıyorsanız, çocuğunuzun, dertleri ile baş edemeyen ve kendini hep eksik gören bir yetişkin olması kuvvetle muhtemel. Hatta onun için anksiyete bozukluğuna yaldızlı bir davetiye de çıkarıyorsunuz. Mükemmeliyetçi ve aşırı beklentili bir ebeveyn misiniz? Hayatı...
  2. Güllü - Rezil Ederim

Güllü - Rezil Ederim

sen beni hafife almasan iyi olur bilirsin her seven bir parça deli olur bir yangın içimde hem de başka biçimde çekip gitmeyi aklından geçirme aklını başına ay be güzelim kimseyi tanımam yemin ederim zannetme susarım ben her yanlışa bak seni ele güne rezil ederim
  3. ünlü çift kendilerini görüntüleyen gazetecileri düğününe davet etti!...

ünlü çift kendilerini görüntüleyen gazetecileri düğününe davet etti!...

P { margin: 0px; } Ceyda Düvenci nişanlısı Engin Akgün, kuzeni Zeynep Demirören ve eşi Erdoğan Demirören ile birlikte Bebek'te bir restoranda yemek yedi. Düvenci mekan çıkışı gazetecilere, "13 Ağustos'ta düğünümüze bekliyoruz, mutlaka gelin" dedi. 21.07.2008 12:42:46
  4. Genç şarkıcı Tamer Alcan ünlü mankenin kendisini kandırdığını iddia etti.

Genç şarkıcı Tamer Alcan ünlü mankenin kendisini kandırdığını iddia etti.

Kalpsiz isimli albümünde manken Şenay Akay'ın kendisine imaj danışmanlığı yapma sözü verdiğini ancak sözünü tutmadığını öne süren şarkıcı Tamer Alcan'dan ünlü mankene veryansın. Ünlü Manken Şenay Akay'ın verdiği sözleri tutmadığını öne süren sanatçı Tamer Alcan, "Sanat aleminde gözümü açtım onu tanıdım. Kendisi her konuda yanımda olacağını söyledi. Albümde bulunan "Kalpsiz"...
  5. Nihat Doğan kendini aklamak için 650 kişiye dava açıyor !

Nihat Doğan kendini aklamak için 650 kişiye dava açıyor !

Özgecan’ın vahşice öldürülmesinin ardından attığı tweet ile tepki toplayan Nihat Doğan, arkasına avukat ordusu alıp “Ne yıkıldım, ne sindim, ne kortum” dedi. "HESAP VERECEKLER" Gazeteci Tayyar Işıksaçan'a konuşan Doğan, Mersin’de Özgecan Aslan’ın katledilmesinin ardından oyuncu Ahu Sungur’a, “Siz de mini eteği giyip, soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından...

Sayfayı Paylaş