gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

NIHAT (Mehmet Ulay)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Oktay'ın babası. Kendi babası disiplinli bir subaymış. Nihat ve
    kardeşlerini şiddet ve katı kurallarla yetiştirmiş. Nihat kardeşleri
    arasında en yaramaz çocuk olduğundan zaman zaman babasından işkenceye
    varan bir şiddet görmüş. Babasının istediği gibi bir hayat sürememiş.
    Sağlık sorunu yüzünden askere de gidemeyince babasını hayal kırıklığına
    uğratmış. Yaptığı serserilikler yüzünden babası onu evlatlıktan
    reddedince, Nihat zaman içinde babası gibi davranmaya, içinde yaşadığı
    acıyı çocuklarından çıkarmaya başlamış.

NIHAT (Mehmet Ulay) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mehmet günsur

mehmet günsur

mehmet günsür sana reklamı video mehmet günsür sana reklamı izle hayat bilgisi dizisi izle hamam filmi 8 Mayıs 1975'de İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Günsur liseyi İtalyan Lisesi'nde okudu. Oyuncunun İtalya ile bu kadar yakından bağlarının olmasını bu durum açıklıyor. Marmara Üniversitesi reklamcılık bölümünde okumuş olmasına rağmen reklamcılık üzerine hiç çalışmamıştır. Aslında çocuk yaşta...
  2. Mehmet Ağar

Mehmet Ağar

Mehmet Kemal Ağar, (d. 1951, Ankara ) Eski Emniyet Genel Müdürü, Eski Adalet ve İçişleri Bakanı. Ağar, 30 Ekim 1951'de Ankara'da babasının görev yaptığı Çankaya Köşkü'nde doğdu. Aslen Ardahan'dan Elazığ'a göç etmiş bir ailedendir. Emniyet Müdürü olan babasının memuriyeti dolayısıyla 1957 yılında Urfa'da başladığı ilkokulu, Gümüşhane, Bolu, Adana, Ankara ve Erzincan'da; Erzincan'da başladığı...
  3. Mehmetim

Mehmetim

Şehitler ölmez demiştik ya... Sen şimdi öldün Mehmet'im... Sana dağda kurşun sıkanlar, yoluna mayın döşeyenler var ya... Hani bela okuduğumuz... Hani elleri kırılsın dediğimiz... Hani senin gömleğini, ceketini koklarken lanet ettigimiz... Onlar şimdi Mecliste Mehmet'im.. Onların adı şimdi Milletvekili... Biliyorum, kaşlarin çatık şimdi... Biliyorum ruhun huzursuz... Şehit oldum, niçin? diye...
  4. Mehmet Atak kimdir

Mehmet Atak kimdir

mehmet atak kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri Tiyatro ve sinema oyuncusu olan Mehmet Atak hakkında merak ettiğiniz ve bilmediğiniz herşey burada Melek'ler:) Türk Sinema ve Tiyatro sanatçısı. 14.04.1965 Balıkesir doğumlu. Anadolu Lisesi ve Ege Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünü bitirdi. Daha sonra Amerika'da Yale Üniversitesi'nde tiyatro okudu. Sinemaya...
  5. mehmet Kılıçlar Kimdir özgeçmişi ?

mehmet Kılıçlar Kimdir özgeçmişi ?

Mehmet kılıçlar kimdir bu kişi hakkında bilgi yazı makale biografi resim özgeçmişi ne varsa paylaşın lütfen sağoluhn

Sayfayı Paylaş