gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Nihat SIRDAR Nihatla Sivrisinek

Konu, 'Alem Fm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sivrisinek kimdir sivrisinek kim nihat sırdar kim nihat sırdar kimdir Sabahları yol aldığım, 15 km lik yolda dinleme imkanı bulduğum ( sabah akşam ) ve beğenerek dinlediğim adamdır Nihat Sırdar, Gerçi onun bundan haberi yok ama olsun :) Ufkunuzu genişletmek istiyorsanız, yoğunsanız gündem bilgilerinden haberim olsun diyorsanız, İsyan etmeyeyim şükredeyim diyorsanız :D Akşam üstü hanım/ annem ne yemek yapmıştırı düşüneceğinize eve gidiş yolunda ağzım sulansın diyorsanız. Konuşan hayvan sivriyle birlikte ( sivri kimdir hala bilemiyorum ) keyifle zaman geçirebilirsiniz.
    Ulaşım bilgileri şu şekildedir.

Program Adı : NİHAT’LA SİVRİSİNEK
    Özel radyoculuğun kilometre taşlarından Nihat Sırdar ve "SivrisineK" ALEM FM’de.

Yayın Saatleri :
    Pazartesi 18:05 - 19:00
    Salı 18:05 - 19:00
    Çarşamba 18:05 - 19:00
    Perşembe 18:05 - 19:00
    Cuma 18:05 - 19:00

[email protected]

Yayın hayatında başarılar dileriz.

2. ıce girl

ıce girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nihat SIRDAR Nihatla Sivrisinek
    dershane ye gıerken her sabah dınlerdımm..aksamları da sivrisinegii.. cıdden cok basarılılar.. :)

3. aymerve

aymerve Forum Okuru

Cevap: Nihat SIRDAR Nihatla Sivrisinek

nihat sırdar dinlenmezmi hiç yorumuna hastayım o adamın her ne kadar eşim kıskansada seviyorum yorumunu face dede üyeyim ona dinlemeye devam diyorum

Nihat SIRDAR Nihatla Sivrisinek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Alptuğ Altınkaya Resimleri

Nihat Alptuğ Altınkaya Resimleri

deniz çakırın dövmesi deniz çakır dövmesi nihat altınkaya nihat alptuğ altınkaya resimleri
  2. Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

Nihat Doğan'dan Yeni İnciler!

nihat doğan, yeni inciler, açıklamalar, neler söyledi, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmasında birinciliği Derya Büyükuncu'ya kaptırdıktan sonra sesi soluğu kesilen Nihat Doğan'dan yeni açıklamalar gelmiş. Şişli Belediyesi'nin düzenlediği Taksiciler Ödül Töreninde Yılın Televizyon Yıldızı seçilen Nihat Doğan, söylediği şarkılarla izleyiciye...
  3. Nihat doğan olmak facebook

Nihat doğan olmak facebook

Nihat Doğan Felsefesi Nihat Doğan Olmak ne demek Nihat Doğan Geyikleri Saygıda sıfır hatayla oynarım. Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum. İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder. Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı. Ben helalimin yoluna gül serdirtmem. Nihat Doğan sakal...
  4. Nihat Kahveci Kimdir?Nihat Kahveci Merak Edenler....

Nihat Kahveci Kimdir?Nihat Kahveci Merak Edenler....

Nihat Kahveci Kimdir Nihat Kahveci Hayatı Nihat Kahveci bir zamanlar Bjk nin oyuncularından biri...Son olarak eşiyle çıktığı tatilde hırsız kurbanı olduğu haberini sizinle paylaşmıştık...Peki Nihat Kahveci hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler.... Tam adı: Nihat Kahveci Doğum tarihi: 23 Kasım 1979 Doğum yeri: İstanbul, Türkiye Boyu: 1.75 Kilosu: 71 Mevkii: Ofansif Ortasaha Kulüp...
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş