gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Nihat ve Tevfik Bu Sefer Yaş Tahtaya Bastı

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

survivor tevfik harvard nihat doğan, tevfik, survivor, yapılan diyaloglar hakkında detaylı bilgi alalım.

Ebru destan yarışmadan giderken bir şiir okumuştu ve ardından Nihat ile Tevfik arasında bu şiir dolanmıştı melek'ler.

Survivor'da Nihat Doğan ve Tefik, bu sefer yaş tahtaya bastı.

Geçen hafta 'Survivor Ünlüler- Gönüllüler'de elenen Ebru Destan adaya veda ederken, Nazım Hikmet'in 'Tahir ile Zühre' şiirini okumuştu.

Tefik ile beraber Ebru Destan'ı çekiştiren Nihat Doğan, 'Şiir çok komikti. Ben elmayı sevdim. Elma beni sevmedi' dedi. Harvard MBA mezunu olan Tefik ise 'Daha önce duymuş muydun o şiiri?' diye sordu. İkilinin, büyük Türk şairi Nazım Hikmet'in en bilinen şiirlerinden birinden bihaber olmasına izleyiciler de şaşırdı.

Televizyon gazetesi

PaSikA bunu beğendi.
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben hiç şaşırmadım daha da saçma diyologları oluyor bu ikilinin çünkü :D:D

Nihat ve Tevfik Bu Sefer Yaş Tahtaya Bastı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu sefer benim olursun!

bu sefer benim olursun!

Senin o upuzun ve ipek kadar yumuşak saçlarını sererek yattığın mis kokunun sindiği yastığa sarılıp yatıyorum her gece. Ayrıldığımızdan beri peşimi bırakmayan uykusuz geceler. Kimi zaman senle ilgili kabuslarını peş peşe sunup, kimi zaman da halime acır gibi sana kavuştuğum o anın hayalini yaz sabahlarının güneşi gibi önüme seriveren o geceler. Hayalinle yanıp tutuştuğum ve her saniyesinde...
  2. Mi'na 20 yaşına bastı  :)

Mi'na 20 yaşına bastı :)

nice mutlu yıllara....
  3. Nez 29 yaşına bastı

Nez 29 yaşına bastı

şarkıcı nez 29.yaş gününü kutladı böyle birgünde gazeticelere Nez kızdı haberimizde...... 'O KADIN BEN DEĞİLİM!' DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDEN ÇIKAN NEZ GAZETECİLERE ATEŞ PÜŞKÜRDÜ..... Ünlü şarkıcı Nez, 29'uncu dogum gününü arkadaşlarıyla birlikte Beşiktaş BKM Mutfak'ta kutladı. Çıkışta koşar adımlarla cipine binen şarkıcı Nez, Beyoğlu'nda bir erkek arkadaşıyla yakalanması haberiyle ilgili ateş...
  4. Bu sefer hazirim..

Bu sefer hazirim..

Pisman misin? Söyle bu kadar mi yordum ben seni? Yoksa hiç sevmedin mi beni? Sevseydin dönerdin gelirdin dünyanin bir ucuna.. Beklemekle hata mi ettim yoksa hazir degil miydin böyle bir sevginin büyüklügüne? Kocaman bir yüregim vardi benim içinde sadece sana yer olan.. Gözlerime kazimisken seni;sadece seni görmek için kapali tutarken gözlerimi sen beni degil kendini terkettin!...
  5. bu sefer oldu galiba

bu sefer oldu galiba

çok çalışmanın faydaları

Sayfayı Paylaş