gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

nihayet klibi geliyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

mayıs ayında Türkiye'yi temsil edeceği düm tek tek parçasına klip çekmeye hazırlandı, hadise kıyafet seçiminide yapmış .....

HADİSE KLİBİ İÇİN KIYAFET SEÇTİ!
    EUROVISION TEMSİLCİMİZ HADİSE, 'DÜM TEK TEK' ŞARKSININ KLİBİNİ TAMAMLADI. HADİSE KLİP İÇİN BİR GİYİM FİRMASIYLA KOLEKSİYONUNDAN 10 ADET GİYSİ VE AKSESUARLAR SEÇTİ....

Eurovısıon temsilcimiz Hadise, 'Düm Tek Tek' şarksının klibini tamamladı. Hadise klip için bir giyim firmasıyla koleksiyonundan 10 adet giysi ve aksesuarlar seçti. Klibi için ipek şalvarlar, altın rengi derin bacak dekolteli yeleklerlerin yanı sıra beyaz mayokini tercih eden Hadise'nin giysileri yaklaşık 50.000 TL tuttu. Firma yetkilileri, özel koleksiyon için ünlü sanatçıdan herhangi bir ödeme talep etmedi. Klibin yönetmenliğini ise Metin Arolat üstlendi.

nihayet klibi geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe’ nin 3.Klibi “Böğürtlenli Reçel”e Geliyor…

Gökçe’ nin 3.Klibi “Böğürtlenli Reçel”e Geliyor…

İlk albümü “Böğürtlenli Reçel”i geçtiğimiz Haziran ayında yayınlayan Gökçe, albümünün 3.klibini albümle aynı adı taşıyan “Böğürtlenli Reçel” parçasına çekiyor. Prodüksiyonunu DNA filmin gerçekleştireceği klibin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstlenecek. Aynı zamanda albümle aynı adı taşıyan şarkının klibinin çekimlerine önümüzdeki hafta başlanıyor. Kendi müziğini eğlenceli rock olarak...
  2. Nihayet Söndürdünüz

Nihayet Söndürdünüz

. sustum..siz sebebini bilmeseniz de olur... konuştuğum zamanlarda da tanırdım ben sizi... "Bir ben vardı içimde çok sevdiğim Kaçtım kendimden çok uzaklara Baka kaldım ardından umarsızım..! Yakmış başımı düşmüş uzaklara.." oysa söyleyeceğim ne çok şey vardı hayata dair..daha çok gülecektim,daha çok sevinecektim ve mutluluk olacaktı gözyaşı sebebim ama...
  3. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  4. Nihayet Tek Çıktı

Nihayet Tek Çıktı

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ bebeği ile yaptığı yürüşlerle dikkatleri üstüne çekmişti...... Şimdi ise tek yürüyüşe çıktı..... KIZINI BIRAKTI YÜRÜYÜŞE ÇIKTI! KIZI SU'YU DÜNYAYA GETİRİREK ANNE OLMA MUTLULUĞUNU YAKALAYAN PINAR ALTUĞ, DOĞUM SONRASI VAKTİNİN NEREDEYSE TAMAMINI KIZINA AYIRIYOR... Bebek'te bulunan evinden çok sık çıkmayan Pınar Altuğ, havanının güzel olmasını fırsat bilerek bir...
  5. Demet Akalın Nihayet Hamile!

Demet Akalın Nihayet Hamile!

demet akalın, demet akalın haberleri, demet akalın hamile 2013 Sevgili melekler, evet Demet Akalın nihayet hamile! Çeyrekleri hazırlayın! Şaka bir yana uzun zamandır bebek sahibi olmak isteyen ve düşük de yapan Akalın gebelik haberini 4.5 ay basından gizledi. Nazar değmesin diye kimseye tek bir laf etmeyen Akalın tam 4.5 aylık hamile! İşte haberin detayları... [media] Geçtiğimiz ay bir...

Sayfayı Paylaş