gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Nihayet Tek Çıktı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ bebeği ile yaptığı yürüşlerle dikkatleri üstüne çekmişti...... Şimdi ise tek yürüyüşe çıktı..... KIZINI BIRAKTI YÜRÜYÜŞE ÇIKTI!
    KIZI SU'YU DÜNYAYA GETİRİREK ANNE OLMA MUTLULUĞUNU YAKALAYAN PINAR ALTUĞ, DOĞUM SONRASI VAKTİNİN NEREDEYSE TAMAMINI KIZINA AYIRIYOR...

Bebek'te bulunan evinden çok sık çıkmayan Pınar Altuğ, havanının güzel olmasını fırsat bilerek bir süre Türkan Sabancı Parkı'nda yürüyüş yaptı.

Sahilde geçirdiği kısa süre boyunca sık sık telefona sarılarak eşi Yağmur Atacan'dan kızı Su hakkında bilgiler alan Pınar Hanım, sade kıyafeti içinde yine oldukça şıktı.

Yürüyüşünü kısa kesen Pınar Altuğ, daha sonra koşar adımlarla evin yolunu tuttarak çok özlediği kızı Su'ya kavuştu.

Nihayet Tek Çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkın

Çıkın

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
  2. Nihayet Söndürdünüz

Nihayet Söndürdünüz

. sustum..siz sebebini bilmeseniz de olur... konuştuğum zamanlarda da tanırdım ben sizi... "Bir ben vardı içimde çok sevdiğim Kaçtım kendimden çok uzaklara Baka kaldım ardından umarsızım..! Yakmış başımı düşmüş uzaklara.." oysa söyleyeceğim ne çok şey vardı hayata dair..daha çok gülecektim,daha çok sevinecektim ve mutluluk olacaktı gözyaşı sebebim ama...
  3. Nihat Doğan'nın Tek Korkusu Ortaya Çıktı

Nihat Doğan'nın Tek Korkusu Ortaya Çıktı

Nihat doğanın geyikleri haftalardır magazin gündeminden düşmüş değil. Bo. bol herkes gibi bende gülerek izliyorum okuyorum. Yeni bir şey var şimdi ortada arkadaşlarım, Niht Doğanın Bir hayvandan çok fazla şekilde korktuğu ortaya çıkmış. Nedi diye soracak olursanız Yılan :D:D Sevgili Nihat Doğan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayacağı hani şu adada olacak Survivor çekimleri çin - Acun bak yılan varsa...
  4. Yeni Hürrem Nihayet Ortaya Çıktı!

Yeni Hürrem Nihayet Ortaya Çıktı!

yeni hürrem işte yeni hürrem sultan Sevgili melekler, haftalardır merakla beklenen yeni Hürrem kim olacak soruları nihayet cevabını buldu ve dün gece yayınlanan bölümde yeni Hürrem Sultan kısmen de olsa ortaya çıktı. Sadece arkadan ve karanlık bir görüntüsü son sahnede ortaya çıkan Hürrem Sultan rolünde, gelecek sezon Vahide Gördüm'ü izleyeceğimiz kesinleşti. Çünkü konuşan ses Vahide...
  5. Derya Büyükuncu Nihayet Ortaya Çıktı!

Derya Büyükuncu Nihayet Ortaya Çıktı!

derya büyükuncu, derya büyükuncu haberleri, derya büyükuncu hakkında Sevgili melekler, geçtiğimiz gün paylaştığımız bir haberde geçtiğimiz sezonlarda Survivor yarışmasını kazanan ve vaat ettiği halde ödülünün yarısını işitme engelli çocuklara hibe etmeden ortadan kaybolan Derya Büyükuncu'dan bahsetmiştik. Büyükuncu nihayet objektiflere takıldı! Milli yüzücü Derya Büyükuncu, 'Survivor'...

Sayfayı Paylaş