gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nikah Kalemleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nikah kalemleri nikah kalemi [​IMG] [​IMG]

Nikah Kalemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Injeksiyon Kalemleri...

Injeksiyon Kalemleri...

Daha kolay ve pratik insülin uygulaması için insülin şişesi, enjektörü ve iğne uçlarının birarada kalem şekli verilmiş setleridir İnsülin kalemleri ile nümerik olarak insülin dozunu ayarlamak mümkündür. Bu nedenle görme fonksiyonu zayıflamış kişilerde daha rahat kullanım olanağı vardır. Yine bu sette kullanılan insülinlerin oda ısısında daha uzun süreli dayanmaları, klasik insülin...
  2. Nikah

Nikah

rüyada nikah şekeri görmek rüyada şekeri davetiyesi görmek kendi düğün davetiyesini düğün davetiyesi Farz olan ibadetlerden birini yerine getirmeye, hayatın bir düzene girmesine, sorumluluk ve her türlü kötülükten emniyete, Bilmediği bir kadınla nikahlandığını görmek dini emirlere sımsıkı sarılmaya; Her türlü nikah akdinin uygun bir ortamda ve usulüne uuygun olarak gerçekleştiğini görmek...
  3. Farklı Kalemler

Farklı Kalemler

değişik kalemler farklı kalemler Birbirinden farklı ve sıradışı kalemler buldum melişler hadi hep bebaber bakalım:) şuna bak ya... vuuu geliyoreeeeeee.. davşan :) bundan benim de olsun isterdim.. iğnee yapammı sana:)
  4. Nikah :)

Nikah :)

Ablalarım arkadaşlarım :) yakında evleniyorum ve düğün yerine nikah düşünüyorum. değişik fikirleri olan var mı acaba yada sizin ki nasıl oldu :) yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  5. nikah

nikah

Kardesim ben borclarimdan dolayi esimle resmi nikah kiyamadim hal boyle oluncada dini nikah kiymiyolar biz 9 aydir kendimizce aile akraba huzurunda evliyiz ama tedirginiz zina mi yapiyoruz diye bu konu hakkinda yardimci olur musunuz , tesekkurler

Sayfayı Paylaş