gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nike 35. yılında klasik koşu ayakkabılarını yeniden üretti

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Nike Vintage Running koleksiyonunda yer alan 12 klasik koşu ayakkabısı, yeni teknolojiler kullanılarak, 35 yılın ardından yeniden üretildi. İlk kez 1972’de piyasaya sunulan ve koşucuların performansını artıran ayakkabılar, orijinal dizaynı korunarak günümüze adapte edildi. Koleksiyonda yer alan ayakkabılar, azaltılmış ağırlığı ve darbelere karşı koruyucu özellikleriyle, koşuculara herhangi bir ayakkabıdan çok daha fazlasını vaat ediyor. Nike’ın ruhunu, yeniliğini ve modernliğini bir arada sunan klasik koşu ayakkabıları, Nike Vepa Mağazaları’nda vintage meraklılarını bekliyor.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Nike 35. yılında klasik koşu ayakkabılarını yeniden üretti
    paylaşımın için teşekkürler.

Nike 35. yılında klasik koşu ayakkabılarını yeniden üretti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Converse,Adidas,Nike,Puma Ayakkabılar

Converse,Adidas,Nike,Puma Ayakkabılar

nike adidas puma ayakkabı adidas voleybol ayakkabısı nike voleybol ayakkabısı ayakkabıları Her yaştan kadın, erkek ve çocukların severek kullandığı spor ayakkabı modelleri günümüz de farklı markaların koleksiyonların da değişik renk ve modellerden oluşuyor. Günlük hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen spor ayakkabı markaları arasın da adidas, nika, puma gibi ünlülerini sayabiliriz. Geçmiş...
  2. *NİKE*Gladyatör spor ayakkabıları

*NİKE*Gladyatör spor ayakkabıları

gladyatör ayakkabı markaları gladyatör ayakkabı fiyatları nike spor fiyatları nayk nayk spor
  3. 2010 Nike Dunk Ayakkabılar

2010 Nike Dunk Ayakkabılar

nike dunk türkiye nike dunk fiyatları fiyat nıke Spor tutkunlarının yeni gözdesi Nike'ın ikonik ürünleri, klasik çizgileri, hafifliği ve dayanıklılığıyla tarz yaratmayı sevenlere hitap ediyor. Nike, 1985 yılında, klasik renklerin kullanıldığı basketbol ayakkabısında devrim yaparak, Dunk ayakkabıların renklerini, Amerika’daki 7 üniversitenin basketbol takımı formalarıyla bütünleştirdi. O...
  4. Cesare Paciotti Klasik Ayakkabıları

Cesare Paciotti Klasik Ayakkabıları

ayakkabı, modelleri, fiyatı, topuklu, en güzel, cesare paciotti ayakkabı modellerini buradan bulabilirsiniz Cesare Paciotti marka ayakkabıları sizlere göstermek istiyorum hanımlar. Modern ve şık olduğunun yanı sıra fiyatlarıyla da gündeme gelen bu tasarımları ünlüler tercih ediyor diyebilirim. işte buna bayıldım..
  5. Nike Bebek Ayakkabıları :)

Nike Bebek Ayakkabıları :)

2014 Yılının kış ayına girerken miniklerimizin ayaklarını Nike'lar ısıtsın isterseniz eğer bu ciciler tam bebeklerinize uygun diyorum :)) nike modelleri, bebekler için nike ayakkabılar, bebek ayakkabıları, bebek spor ayakkabıları, spor ayakkabılar

Sayfayı Paylaş