gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nike spor yapanlara özel ayakkabı üretti (Nike Flyknit Zoom Agility)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nike spor ayakkabısı 2014,nike spor yapanlara özel ayakkabı,Nike Flyknit Zoom Agility,Nike Flyknit Zoom Agility multicolor spor ayakkabı modelleri nike.jpg

Spor yaparken en önemli konulardan bir tanesi ayakkabı seçimi! Çünkü ayağınıza iyi yerleşen ve destekleyen o mükemmel spor ayakkabısını bulmak çok zor. Nike bu problemden yola çıkarak yeni ayakkabı koleksiyonunu piyasaya çıkarıyor. Nike Flyknit Zoom Agility yeni teknolojilerden yararlanarak oluşturulmuş yepyeni bir ayakkabı modeli. Flyknit teknolojisi sayesinde üst kısmı son derece hafif ve güçlü olduğu için çok rahat hareket etmenize olanak sağlıyor. Aynı zamanda ayaklarınızın ihtiyaç duyduğu nefes alma ya da esneklik gibi tüm özellikleri sunuyor.

İlk defa Nike Zoom Fit Agility ile Ekim 2014'te piyasaya sürülen esnek Zoom Air dış taban uygulaması, ayakkabının üst tarafı gibi tabanının da esneklik kazanmasını sağlıyor. Zoom Air hamle, çömelme, itme, çekme, eğilme ve dönme gibi altı temel hareketi rahatça yapmanızı da sağlıyor. Üstündeki balıksırtı kumaşı sayesinde toz ya da kir tutma konusunda oldukça hassas olan Nike Flyknit Zoom Agility, dış mekanlarda bile spor yapmayı keyifli hale getiriyor.

Nike spor yapanlara özel ayakkabı üretti (Nike Flyknit Zoom Agility) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nike 2010 Spor Ayakkabı Modelleri

Nike 2010 Spor Ayakkabı Modelleri

nike ayakkabı modelleri nike 2010 spor ayakkabı modelleri nıke 2010 spor yazlık yazlık Ben marka olarak en çok nike, adidas ve puma'yı tercih ediyorum.Bu tanınmış markaların birbirinden güzel ve kaliteli bir çok ürünü var.Ben özellikle eşorfman ve ayakkabı konusunda bu markaları tercih ediyorum.İşte sizlere nike markasının yepyeni spor ayakkabı modelleri...
  2. Nike spor ayakkabı ve çanta modelleri

Nike spor ayakkabı ve çanta modelleri

nike spor ayakkabı modelleri nike spor ayakkabı fiyatları ayakkabıları nıke Nike, spor modeller üzerine çoğumuzun tercih ettiği markalar arasındadır.2011 yılına özel olarak hazırladıkları ayakkabı ve çantalar şimdiden beğeni kazanmaya başladı.Eğer sizde benim gibi spor giyimden va rahatlıktan yanaysanız ,bunlar ilginizi çekebilir.
  3. Nike Spor Atlet Modelleri

Nike Spor Atlet Modelleri

sporcu atletleri spor atlet modelleri nike atlet nike sporcu atleti Nike bayan sporcu atletleri. Fıtness, koşu, günlük hayatta bile kullanabileceğiniz modeller sunuyorum meleklerime..
  4. Nike 2012 Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Nike 2012 Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Bu konu; nike 2012 bayan spor ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, spor yapmak sağlıklı ve kaliteli bir hayatın ilk şartlarından. Yediğimize içtiğimize dikkat etmenin yanısıra bir yaşam şekli haline getirmemiz gereken sporu asla ihmal etmemeliyiz. Spor deyince gözünüz korkmasın melekler. Günlük hızlı tempoda yarım saatlik yürüyüş bile yeterli olabiliyor. Sporla...
  5. Nike Spor Ayakkabı 2013 Modelleri

Nike Spor Ayakkabı 2013 Modelleri

Bu konu; Nike Spor Ayakkabı 2013 Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyanın önde gelen spor malzemeleri markası Nike, 2013 yılı için harika spor ayakkabı modelleri tasarlamış. Kadın erkek, genç yaşlı, her yaşa, her zevke ve her keseye uygun olarak üretilen Nike spor ayakkabılar yıllardır spor ayakkabıdan vazgeçemeyenlerin gözdesi durumunda. Hem şıklığı hem de konforu...

Sayfayı Paylaş